Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ben uzun zamandır yapıyom. Popo toparlandı. Bacak inceldi . Üst orta göbüş gitti bi alt göbüş kaldı baya belli ediyo kendini . Yan karın kasları da düzelmeye başladı. Ama haalaaaa fazlam var

Ben uzun zamandır yapıyom. Popo toparlandı. Bacak inceldi . Üst orta göbüş gitti bi alt göbüş kaldı baya belli ediyo kendini . Yan karın kasları da düzelmeye başladı. Ama haalaaaa fazlam var
O alt karinin ben ta..
O cok zor bacim cok zor ben sifir bedendim bi ara bu boya 58 kiloydum dusun karnim kasliydi yine de alt gobus hafif de olsa vardi gitmiyo o nalet sey! Cok zor ve alt karin egzersizleri de inanilmaz aci verici

O alt karinin ben ta..
O cok zor bacim cok zor ben sifir bedendim bi ara bu boya 58 kiloydum dusun karnim kasliydi yine de alt gobus hafif de olsa vardi gitmiyo o nalet sey! Cok zor ve alt karin egzersizleri de inanilmaz aci verici
Üüff hiç söyleme çok zorlanıyorum yaparken. Ben bir gün plates bir gün leslie yapıyorum. Ve diyet tabiki kaçamaklar oluyo. Bi de ben şeyi anlamıyom. Mezurayla ölçüyorum 1 cm falan da olsa incelme var ama tartıda eksilme yok

Kas yapıyordur sıkılaşıyordur
Bende nası güzel hevesle diyet spor yapıyordum tartıda 57yi gördüm şimardım 1 aydır felan yemediğim kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…