Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Kadın olmak zor be karşim

Pisskolojikman çöktümmmm, 2 çocuk muuuuu Maşallahh, ne güzel yaa ohhh... Ben daha evlenecem de birinci çocuk olacak da büyüyecek de ikinci çocuk da olacak da o da doğacak da...

Ah anam ben sinir hastasiyim fazla yuklenince kendime zarar urtiker sac dokulmesi egzama vs simdilik kimbilir daha neler cikacakbak mesela basim dondu stresten hala donuyo..
Cocuk calistirmak egzersiz gibi bisey sanirsam; surekli ve duzenli yaparsan oluyor; biraz ipin ucunu birak cocuk da kopuyor unutuveriyor
Ogretmenler hep minnos zaten bizim ogretmene Allah peygamber sabri vermis ben olsam dusuenmiyorum

Gobekliyiz bacim nidek Hahahah sana talibim pampa gel cay icek hazir demliyorum da sjsjsj

Aaa sinir yapmayın o zaman, evet çocuklar çok çabuk unutuyor ben de şaşırıyorum :) Küçükken epey zor ama derslerde temeli attıkça büyüdüğünde rahatlarsınız artık. Ne güzel Onu düşünüp gevşeyinn...

Ahh ogretmen degil mi bak hemen icimi ferahlatti
Bugun oglum gecen seferkine gore az kelime okudu agladi; ben tabi sinir krizi; alttan alttan geliolar; ogretmen minnos minnos konustu hemen gevsedik

Nerdesiniz zipzipler çok yediniz de sesiniz ondan mı çikmeyooorgelin bakem bura
Aman kız başım ağrıyor agresifim bugün reglim yakın herhalde gelecek ya trip atıyor
Selamm Hoşgeldinn okudum efendim hayatınızı yarışmada başarılar dilerim bende kız maşallah neler okumuşun Rabbim yolunu bahtını açık etsin inşallah emeklerini boşa çıkarmasın
Bende evliyem bebem yok gelmiyor bu dünyaya çok defa çağırdık keyfini bekliyoruz artık 2 tane yaramaz mubişim var hatta şuan zor mesaj yazıyorum parmaklarım kemiriliyo ıı bide şeyy bende göbekliyem

Pisskolojikman çöktümmmm, 2 çocuk muuuuu Maşallahh, ne güzel yaa ohhh... Ben daha evlenecem de birinci çocuk olacak da büyüyecek de ikinci çocuk da olacak da o da doğacak da...
Gelir anam gelir sabır şimdiki aklım olsa 30 umda evlenirdim vallaha
Gobekliyiz bacim nidek Hahahah sana talibim pampa gel cay icek hazir demliyorum da sjsjsj
yeşil çayımı içtim de geldim
Göbeği olmayanlar bizden değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…