Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

He bi bakim acı mı tatlı mı PeRRieR sen niye gittin seni de banlı gördüm geçen
Gı hıc deme yaaa bannamışlar bacısu kocamı haketmıyorum adlı konu varya.hanı bilmem kac kısilige burunuyomus kadın. Orda biri konu sahibi neredesin demıs. Bende 99999 ci kişilikte yazdım diye mune pıçakladı beni

geçmiş olsun sana da hoş geldin banlananlar klubüne

He bi bakim acı mı tatlı mı PeRRieR sen niye gittin seni de banlı gördüm geçen

Hoooş buldumm

Hooş geldin canım
Merabayn kızlarr. Anam ne hos gızlarsınız gııı maşallah benim arkadaslarıma
Gecen gunlerde bir geyığe gırdım diye kıyamet koptu bılıyomusunuz. neymıs kendi gruplarndan başkaları giremezmiş. Ne lakayıtlıgım kaldı ne Baska bıseyım.bacım dedım dıye olay koptu dusunun o yuzden sızın sıcaklıgınız hosuma gitti sagolsun kızlar Dunyada iyi insan da cok

O hangı grup kız. Nasıl bi grupmuş ki şikayet etseydin.

Anaa ondan da mı gidiliyonası banlanır adlı araştırmam röportajınız için teşekkürler efendim
O neymiş öyle kız aman kapılarına kilit vursunlar o zaman

Kız bunf3 ne var ya Şu bilmem neyin dudiş günlüğü var millet orada +18 gidiyor hiç banlanan yok

Saçmalık bizim kapımız herkese açık canım

Kız bunf3 ne var ya Şu bilmem neyin dudiş günlüğü var millet orada +18 gidiyor hiç banlanan yok
Off sorma ya gece rüyama girmiş beni o gruba almışlarliseden arkadaşlarım da burada oluyormuş eyvah diyorum rezil oldum valla ben isteyerek girmedim buraya bi dolu mesaj geliyordu dün o topiği gözardı etmek die bişey var mı ona uğraşıyordum ondan etkilenmişim herhalde

Ahahahahhah totoş açıkta kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…