Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Off sorma ya gece rüyama girmiş beni o gruba almışlar😱liseden arkadaşlarım da burada oluyormuş eyvah diyorum rezil oldum valla ben isteyerek girmedim buraya🤣🤣 bi dolu mesaj geliyordu 🤣🤣 dün o topiği gözardı etmek die bişey var mı ona uğraşıyordum ondan etkilenmişim herhalde🤣
Kız ben girdim anladım zaten ne olduğu hemen çoltomm onu bilmiyorum vallah 😂😂😂

Hadiyin kahveler caylar ; canlarim afiyetle keyifle insallah♥️ Minnosprenses Minnosprenses M Migrenben M Mevsim hep bahar sen sut ic kiz:KK66: Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Niloyatospikk Niloyatospikk
20210407_113440.jpg

Kız bunf3 ne var ya 😂😂😂 Şu bilmem neyin dudiş günlüğü var millet orada +18 gidiyor hiç banlanan yok
Yokk valla hec girmem o konulara gerenk yok demı bacım biz maabbet edek fıkra anlatak cay kahve neyin gorselı atak 😅heee bazende halay cekek tilililili:halay:

Oğlan fırsat verirse her daim kahve degıl sadece. sigarasız olmaz. Olmaz olmaz sigarasız olmaz sigarasız olmaz 🥳
Benim de yaniyo sigara suan ama sigarayi sansurleyek bacim mazallah biri sikayet falan der :KK70::KK70: malum yasakli kelime tv de bile:KK14:emojisini kullanabilirik ama madem var:KK70:

Krep hamurunu dolaba koydum cocuklar ac degiliz diyince bozulmaz biraz beklese dimi:110:
Koy yumurtasi kattim malum yemiolar bu yumurta kokuyo diye benimkiler pek nazli

X