Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Dün biri yazmış 31 yaşında işte evlenmiş kocasına demiş ben çocuk istemiyorum filan adam korunuyomus bu kadın hamile kalmış zaten yeni acmisti yazmis karnimda bir tümör taşıyorum aldırmak istiyorum filan bende görünce konuya yazmıştım ki anlarım istemeyebilirsiniz doğacak çocuğunuzu ama tümör benzetmesi ve aldırmak istemeniz biz yıllarca emek verip bu yolda harcadigimiz her sekilde ki çaba için çok ağır değil mi tümör lafı filan . Herkes beğenmiş ama birtanesi beğenmemiş ..hatta konu sahibi özür diledi çok haklısınız ağır oldu vs . Ama ne kötü bir laf var ne bişey. Zaten dün ölüyordum ruhum daralmış günler yaklaşmış.korkularim umutsuzluk kaplamıştı onu da görünce daha kötü oldum Allah'ım biz bu kadar çabalarken isterken niye bize nasip etmiyorsun diye

Rabbim hak edene versin

Ben baktım değişik bir adım geride duruyordum ama ilk hallerini bilmiyorum tabi neyse sıkma canını sen

Üyelik tarihi 2016 diyor şimdi eskiden 2021 Di dimi şubat mıydı neydi çünkü gördüğümde bin küsür mesajı vardı dedim daha yeni üye olmuş ne ara yazmış bu kadar felan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…