Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Üyelik tarihi 2016 diyor şimdi eskiden 2021 Di dimi şubat mıydı neydi çünkü gördüğümde bin küsür mesajı vardı dedim daha yeni üye olmuş ne ara yazmış bu kadar felan🤣🤣
Bir ara üyelik iptali istemişti bir süre siteye girmemişti sonra tekrar hesabını aktif hale getirip paylaşım yapmaya devam etmişti

Midem bulandi cidden buradan ve buradaki insanlarin dusunme sekillerinden.. saldirmak , kknin kanunu. Cidden isteyen goz ardi etsin kimseyle ugrsamam benim sinirlerimi bozmasinlar.

Midem bulandi cidden buradan ve buradaki insanlarin dusunme sekillerinden.. saldirmak , kknin kanunu. Cidden isteyen goz ardi etsin kimseyle ugrsamam benim sinirlerimi bozmasinlar.
Amaaaaan cevap bile verme vallahi ne güzel canını sıkıyon . S...et gitsin😏

Ben knacki savunmusum da savundugum insanlara dikkat edecekmisim. Yasim olmus 31 lise ogrencisi gibi milleti savunmak bana gore degil. Ben knack arada olmasa da ayni yorumu yapardim. Cok sey gordum yasadim sahit oldum oyle pat diye insan taslanmaz bunu anlatmaya calistim. Anlayan anladi farkli dusunen varsa kapi orda . Ama tabi konu sahibi taslanmayi sonuna kadar hak ediyormus onun kurtarilacak bir yani yokmus burayi kacirmisim. Bu yuzden pismanim sadece

Ben knacki savunmusum da savundugum insanlara dikkat edecekmisim. Yasim olmus 31 lise ogrencisi gibi milleti savunmak bana gore degil. Ben knack arada olmasa da ayni yorumu yapardim. Cok sey gordum yasadim sahit oldum oyle pat diye insan taslanmaz bunu anlatmaya calistim. Anlayan anladi farkli dusunen varsa kapi orda . Ama tabi konu sahibi taslanmayi sonuna kadar hak ediyormus onun kurtarilacak bir yani yokmus burayi kacirmisim. Bu yuzden pismanim sadece
Lan salla gitsin biz anladık seni :sinirli:kafana taktığına değmez

M Migrenben gozdem bugun diyeti bozacam zaten 2 kg vermisim 63 olmusum 😍 20210403_162353.jpg

Olayları tam bilmiyorum ama sıkma canını gülüm 🥰
Bende bugün başlayamadığım diyeti acayip bozdum🤣 kociyi markete gönderdim bi de çikolata istedim 1 tane sadece adam eve bi geldi bi dolu çikolata cipss off 🤦‍♀️🤦‍♀️ cipiss gömüyom şuan :KK70: :KK70: :ruh:

X