Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ah canım benim inşallah bu aşılama tutar Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah önceki süreçlerde tanışmamıştkk ama artık biz varız buraya istediğin kadar dök içini.gerçekten M Migrenben dediği gibi en iyi psikologdan daha iyi geliyor insana. Bide çoğumuz aynı yoldan geçtiğimiz için halden anlayoruz birbirimize en içten dualar ediyoruz. İnsan ayrı bir mutlu oluyor.

Kesinlikle . Zaten bu yüzden buradayım kafam dağılıyor veya güç alıyorum yazılanlar bana iyi geliyor ,uzulduklerim de var fakat genel itibariyle olumlu olanlar daha fazla . Emeksiz ben hicbisey yaşamadım ki bu yaşıma dek , biliyorum ki Rabbim bana sabırla sebatla emekle veriyor her duamı ettiğimi ve öyle de olacak şuan bu aşılama dilerim rabbim şuan içimde evladımı nasip etmiştir , hiç daha yormaz dilerim ... Velev ki değil bundan sonra yine ,yine . Olana dek sukursuzluk etmeden nasıp olması Rabbim hepimizin gönlünün muradını nasıp etsin inşallah

Catlak-kurabiye Allah razı olsun hepinizden yazmayı unutmuşum

Aminn canım benim inşallah nasip olmuştur. İmtihan dünyası işte hepimiz bi şeyler ile sınanıyoruz. Rabbim kolaylaştırırsın inşallah. Senden de Allah razı olsun canım

Dur biraz daha irdeleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…