Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Bende yazın oldu .. hemde gore marka .. hepsi aynı kokulu sakın almay8n beni mahvetti 20.gun . Hayat boyu böyle bişey olmamıştı

Bende yazın oldu .. hemde gore marka .. hepsi aynı kokulu sakın almay8n beni mahvetti 20.gun . Hayat boyu böyle bişey olmamıştı
Nasil gecti peki gulum yaaa
Ben mantazol surdum temizleyip
Yarin ilk is klasik tuvalet kagidi alicam
Zaten kizim demisti
Anne alti ustu oramizi siliyoz kokulu olsa nolcak diye ahahahah

Nasil gecti peki gulum yaaa
Ben mantazol surdum temizleyip
Yarin ilk is klasik tuvalet kagidi alicam
Zaten kizim demisti
Anne alti ustu oramizi siliyoz kokulu olsa nolcak diye ahahahah
O hatayi ben yaptım 3 paket alarak.guzel koksun diye acaba kim koklayacaksa
Ben bir arkadaşa sordum sirkeyi temiz bir beze damlatıp sür dedi nettende baktım öyle imiş ama benim kaşıntı vardı iç tarafta yani seyimizde ayıptır söylemesi aynı mı senle

Evet var maalesef yeni basladi mantazol surdum iste off doktorluk bisi cikarmasin basima

Evet var maalesef yeni basladi mantazol surdum iste off doktorluk bisi cikarmasin basima
Onu bilmiyorum kullanmadım ama sıcak suyu tuttum banyo da iken . Ve olabildiğince dikkat et ilişki vs olmasın artiyormus çünkü . Benim birde tüp bebek tedavim başlamıştı o vakit ilaç vuruyodum karından diyodum ki yumurtalar nasıl toplanacak şükür ona kalmadı

Anam iliski olmaz olur mu hadi biz yok dedik adam duracak mi? ahahahaha ilahi
Bebe sampuani ile yikadim kremledim bakalim nolcak. Orayla da basimiz dertte yani hof

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…