Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

La yok bana bulasmayin vallah ben bugun cok is yaptim disari ciktim bu havada beyin nöronlarim havaya ucustu atmosfere karisti falan sonra oglanin dersi kizin projesi:KK70: derken bi tarafim yaniyo kasiniyo kokulu tuvalet kagidindan:KK70: ahahahah

zararını görüyorsan canım kullanma bende sevmiyorum tuvalet kağıdı hele hiç sevmiyorum
En sevmedigim de oranin kasinmasi🙄
Bi ara bi mantara yakalndim hayatimda yakalanmamisimdir🤦‍♀️
Yemek pisirirken bile kasiniyordum.
Allahta doktor iyi cikti bi ilacla kesildi sukur.
Hani bazen diyorlar ya kusum,
Yok oranin rengini nasil acariz, yok sekli bozuk vs
Ulen saglikli olsun yeter. Yemin ediyorum tek onemli husus sagligi. Saglik olmayinca eski haline donsun diye fellik fellik doktor geziyor insan..

En sevmedigim de oranin kasinmasi🙄
Bi ara bi mantara yakalndim hayatimda yakalanmamisimdir🤦‍♀️
Yemek pisirirken bile kasiniyordum.
Allahta doktor iyi cikti bi ilacla kesildi sukur.
Hani bazen diyorlar ya kusum,
Yok oranin rengini nasil acariz, yok sekli bozuk vs
Ulen saglikli olsun yeter. Yemin ediyorum tek onemli husus sagligi. Saglik olmayinca eski haline donsun diye fellik fellik doktor geziyor insan..
haklısın insan evladı tatmin olmuyor gerçkten

Günaydınlarr😘😘😘 kız ben neler kaçırmışım 🤓 kahve yi unuttuk evet çünkü cumartesine sözleştik hem de ballı da yoktu. Hem derin de kayıptı bi de öteki dizide hülya avşarın suratı yoktu hem bi de benim herif sen napin öyle tlf da fellik fellik deyince şeeey ettim😒

Günaydınlarr😘😘😘 kız ben neler kaçırmışım 🤓 kahve yi unuttuk evet çünkü cumartesine sözleştik hem de ballı da yoktu. Hem derin de kayıptı bi de öteki dizide hülya avşarın suratı yoktu hem bi de benim herif sen napin öyle tlf da fellik fellik deyince şeeey ettim😒
Hulya avsarin surati yoktu aksnznxb:KK70: buna bayildim

Ben güzel bi kahvaltı yaptım 🤪🤪 evi süpürecem çamaşır toplayacam bulaşık makinesi boşaltacam sonra içerim ara öğün niyetine💃💃💃
Ohhh afiyet olsun
Benim ev temiz dun yaptiydim bu gun yatis gunum:KK70: ama yarin el mecbur haftasonu herif evde yarin yapmazsam daha is yapamam b*k goturur evi iki gunde:KK70:

X