Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Yemin ederim rüya en başında tüp yapmadığı dan çok pişmanım. Ne uğraştım durdum ki.. imkan da vardı, o kadar hormonu yüklendim o kadar zaman kaybettim hiç gerek yoktu . Sana tavsiyem de bu yönde beybisi

Bizim apt da bi kadın var 38 yaşında bana abla diyor. Niye diyosun diye sordum bi gün. Ne bileyim saygımdan dedi. Hani dedi çalışıyorsun filan biz ev hanımıyız. Kız ben bir üzül bir üzül kaç gün ruhum buruk gezdim
Ben de kontrole Adana'ya geliyorum

Tamam pinarim aklimdasn dilimde ve duamdasn

Yaaa nere
deydin neden geliyosn cnm

Kız bunun ayıbı mı kalmış ben olsam gıcıklığına teyze bile derim

En başta o klomen femara ovitrellelerden sonra aşılama sonra da Eylül'de tüp Bebek yaptırdık o da kimyasal gebelik oldu balım. Özelde idi hepsi. Sonra devlete gittik doktor dedi olursa aşılama ile olur olmazsa da asilamadaki devletteki hakları bitirelim rapor çıksın dedi yoksa anladım seni bacım çok sağolasın inşallah Rabbim bu aşılama da nasip eder de hiçbirine gerek kalmaz

Normalde nerede yaşıyorsun canım

Aminnn tabiki Allah başka şeye gerek ettirmesin pınoş kız ben bilmiyordum mesela tüp yaptığım ay 3. Yılım dolacaktı burda üniv de yaptırabilirdim 2 aşılamam da vardı zaten ama kısmet Adana'da oldu risk de alamadım birazda. Benim topikte bir arkadaş var Antep'te yaptırdı onun da senin gibi ilki kimyasal oldu dondurulmuş bir embriyo su vardı transfer aldı aramızda 1 gün var ikimiz de hamileyiz şuan

Bunun ki ,ne saygısı bu sanki bilerek ediyo sinir oluyorum yeminle seninki de aynı . Saçma yok saygı ne saygısı

İşte bizde bişey bilmiyoduk bakma sen kimseye de soramiyorsun yeni evlisin vs . Ne bileyim rabbim kerim.benim yumurtalarim opuda çok güzel çıktı 14 taneden 11 i dolu kaliteli idi ama eşimin spermleri yetmemiş döllenmesi için . 2 tane dollendi ve onlarda işte transfer ile kimyasal oldu çok üzüldüm çok sonra 20 gün sonra belimde fıtık patladı 2 ay yuruyemedim ve amelîyat oldum . Öyle şimdi de böyle can kuzum

Yapma ve ya.. pınoşş Allahbüyük. Eşin üroloğa gidiyor mu ? Erkeklere de takviye veriyorlar özellikle başarısız tüp denemesi varsa DNA hasarına bakıyorlar filan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…