Facebook'ta Philips Marka Elçileri Hakkında

DoNoK

Guru
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2010
16
0
Sevgili KK Forumseverleri :)
Marka Elçileri programı hakkında biraz bilgilendirme yapmak için bu konuyu açıyorum.Çünkü halen marka elçiliği hakkında bilinen yanlışlar var.Bende ilk defa marka elçisi seçildiğim de nedir ne değildir pek bilgim yoktu ama daha sonrasında facebook üzerinden çok daha detaylı bilgiye ulaştım.Başlarda tuhaf gelmişti sistem ama daha sonra iyice anlamaya başlayınca ne kadar iyi olduğunu görebiliyorsunuz.Marka Elçileri arasında yer almak için en başta bi forum doldurmuştum neye ihtiyacım var ve yakın zamanda ne almayı düşündüğüme dair bilgilerimi illetiğim bu forum sayesinde daha sonra bana çok uygun bi fiyatla Philips procare keratinli saç düzleştiriciyi sundular.Fiyatı zaten hem çevrede hemde internetteki sanal mağazalarda araştırdığımda gerçekten çok uygun göründü.Saç düzleştiricisini almaya sonunda karar verdim üstelik düzleştiriciyle beraber philips seyahat çantasınada sahip oldum ücretsiz olarak :)Ürün geldikten 2 hafta sonra philips ürünlerini uygun fiyata almamız için kuponlarda gönderildi.Anlayacağınız memnuniyet en üst seviyede tutulmaya çalışılıyor.
Facebook sayfası üzerinde verilen bilgilerde hemen hemen şu şekilde;
-Philips Marka Elçileri Facebook Uygulaması, kullandığınız Philips ürünleri hakkında, günlük hayatınızda sosyal çevrenizle zaten yapmakta olduğunuz fikir ve görüş paylaşımlarını online bir ortamda devam ettirebilmenizi sağlayan bir platformdur
-Philips ürünlerini kullanırken onları değerlendiren, ürün hakkındaki fikir ve tavsiyelerini sosyal çevresi ile paylaşmaktan keyif alan, genellikle çevresinin akıl danıştığı, fikrini sorduğu ve görüşlerine kıymet verilen Philips kullanıcılarıdır.
-Farklı proje dönemlerinde çeşitli Philips ürünlerinin marka elçisi olabilirsiniz. Ancak aynı proje dönemindeki iki farklı ürünün marka elçisi olamazsınız.
-Seçilen her Philips ürünü için proje dönemi 6 haftadır. Proje başlangıç ve bitiş tarihleri hakkında ayrıntılı bilgiye “Katılım Koşulları” başlığından ulaşabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için ; Philips Türkiye - Duvar | Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

X