F16 pilotlarımızı tebrik ediyorum

esma79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
29
0
45
Gece normal bir uçuşun bile zor olduğu bir ortamda oldukça zorlu bir bölgede teröristlere göz açtırmayarak bütün hedefleri yok eden başta F16 pilotlarımız olmak üzere bütün askerlerimizi tebrik ediyorum.Sizler olduğunuz sürece Türk milletinin sırtını hiçbir kuvvet yere getiremeyecek.Allah sizleri korusun.

..........................................................................................................................................................................................

Son düzenleme:
allah cümlemizi kötülüklerden korusun askerimize güç versin allahım.

Bir Hava Kuvvetlerinin büyüklüğünü sadece kullanılan uçaklar ve cephane belirlemiyor. İnsan unsurunun kalitesi ve göreve inancı önde gelir. Bu bakımdan ''Türk Pilotları'' dünyada bir numaradır!

''Türk, yurdun dağlarında, ormanlarında, ovalarında, denizlerinde, her bucağında nasıl bir bilgi ile, kendine güvenle yürüyor, dolaşıyorsa yurdun göklerinde de özdeş biçimde dolaşabilmelidir.''

M.K.ATATÜRK

Tüm kalbimle katılıyorum size, allah yardımcıları olsun silahlı kuvvetlerimizin tüm birimlerinin, dualarımız onlarla her zaman....Zafer Türk Silahlı Kuvvetlerimizin olacak..........:hooray:

Türk Silahlı Kuvvetleri olmasa memleketin hali çok çok farklı olurdu çok kötü olurdu...Tüm askerlerimizi Allah tehlikeden,kötülüklerden korusun çünkü eşlerini,çocuklarını bizlerin rahatlığı ve huzuru adına unutuyolar ,riske atıyolar nice şehit aileleri var....ve bu vatan uğruna şehit olanlar ve ailelerine minnet borcumuzu ödeyemeyiz....vatanı bölmek isteyen dışardaki ve içerdeki tüm düşmanlar emin olsun ki Türk Silahları Kuvvetleri varolduğu sürece amacınıza hiçbir şekilde ulaşamayacaksınız....jeyyar

kesinlikle çok güzel bir noktaya değinmişsin. Ben de çooook teşekkür ediyorum.f16 pilotlarına ve bu ülkenin birliği bütünlüğü daimiliği için silahlı silahsız mücadelede bulunan herkese...Allah'ım sizleri korusun...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…