Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

O toplum zaten mahvediyor insanı gerçekten bıktırıyorlar ayıp ya sanki çocuk yapınca kendileri bakacak gibi habire soruyorlar valla bir gün kalbini kırıcam birinin bu nedir ya .. yaşamayan anlamıyor bu durumu bi çocuğun olsa ikinciyi ne zaman yapıyorsun derler bıktırdılar insanı ya .. 😡😡

1 sene öncesi bakıldı temizdi polip çıktı onu aldırdım kürtaj oldum kürtajdan beri enfeksiyon ile uğraşıyorum 3-4 aydır yumurta akı gibi akıntı gelmiyor bir korku aldı beni 3cm çikolata kistim de var beyimin morfoloji sıfır sayımız çok düşük çok duaya ihtiyacımız var şuan 10 yumurtadan 5i döllenmiş kaçıncı güne gidecek bilmiyoruz çok dua edin bize
Benim arkdasimin 5. Güne tek embriyosu gitti ve bebeği oldu şimdi 2 yaşında hem de özel de filan değil etlik zubeyde hanım da o yüzden sayı vs hiç önemli değil yeterki Rabbim ol desin

Canım cok erken, zaten cıkmaz bu kadar erken. İçin rahat olsun, moral bozmak yok 🙏
Erken gebelik testiydi aslında. Ama onun için bile hem bi kaç saat idrarını biriktirmek lazım, hemde en kötü 6 7 gün beklemek lazım. Sabah içime kuşku düşmüştü ama iyiyim şu an. Rabbim hayırlısını versin. ❤️

Erken gebelik testiydi aslında. Ama onun için bile hem bi kaç saat idrarını biriktirmek lazım, hemde en kötü 6 7 gün beklemek lazım. Sabah içime kuşku düşmüştü ama iyiyim şu an. Rabbim hayırlısını versin. ❤
4.gün çok erken yani 6-7 günde bile silik çizgi anca çıkıyor ki kimisinde daha sonraki günlerde çıkıyor arkadaşım, hep pozitif düşünelim inşallah hayırlısı olur❤️ Bizim pozitif düşünmeye ümitli olmaya çok ihtiyacımız var, o çizgileri görsek bile daha kan testi var, kalp atışı var, kanaması, düşük korkusu derken aslında 9 ay hep endişeyle geçiyor o yüzden baştan güzel düşünelim, inşallah hepimizin sonucu yüzümüzü güldürür sağ Salim doğurup evimize getirmek nasip olur❤️

4.gün çok erken yani 6-7 günde bile silik çizgi anca çıkıyor ki kimisinde daha sonraki günlerde çıkıyor arkadaşım, hep pozitif düşünelim inşallah hayırlısı olur❤ Bizim pozitif düşünmeye ümitli olmaya çok ihtiyacımız var, o çizgileri görsek bile daha kan testi var, kalp atışı var, kanaması, düşük korkusu derken aslında 9 ay hep endişeyle geçiyor o yüzden baştan güzel düşünelim, inşallah hepimizin sonucu yüzümüzü güldürür sağ Salim doğurup evimize getirmek nasip olur❤
Haklısın arkadaşım. Çift çizgi bizim için 2.maratonun başlangıcı oluyor. Rabbim sağ salim kavuşup evimize getirmeyi nasip etsin hepimize. 🤲

Arkadaşlar günaydın insallah suan transfere gidiyorum yalnız sanırım mantar olmuşum çok fazla kasıntım ve sızım var acaba ertelenir mi?

En son opu da geldim dr ama dr ile konuştum şimdi kullandığım jel yapabilirmiş eger öyleyse sıkıntı yok transferini yaparız dedi insallah mantar enfeksiyonu değildir de hayirlisi ile yapılır transfer
Jeli transferden önce kullandıysan jel sebeb olmuştur helin kaşıntı yaptığını okumuştum

Bugün 5.günüm. Dün akşam belim ağrımıştı biraz. Bugünde belim ve karnım ağrıyor belli belirsiz, bacaklarımın üst kısımları ağrıyor. Dün akşama kadar hiç bişeyim yoktu. İnşallah iyiye işarettir. 🤲

Bugün 5.günüm. Dün akşam belim ağrımıştı biraz. Bugünde belim ve karnım ağrıyor belli belirsiz, bacaklarımın üst kısımları ağrıyor. Dün akşama kadar hiç bişeyim yoktu. İnşallah iyiye işarettir. 🤲
İnşâllah bebişin yerleştiği içindir o ağrılar cnm bnde kan verdim i şallah kötü çıkmaz sonuçlarım corasprinden dolayı çok zor durdurdum kanı o korkuttu biraz

İnşâllah bebişin yerleştiği içindir o ağrılar cnm bnde kan verdim i şallah kötü çıkmaz sonuçlarım corasprinden dolayı çok zor durdurdum kanı o korkuttu biraz
İnşallah canım. Bende bu pazar kan vericem. Hem oksapar iğne hem corasprin kullanıyorum ve bendede aynısı olacak muhtemelen. İnşâllah güzel çıkar sonucun. ❤️

İnşallah canım. Bende bu pazar kan vericem. Hem oksapar iğne hem corasprin kullanıyorum ve bendede aynısı olacak muhtemelen. İnşâllah güzel çıkar sonucun. ❤️
Bebişin müjdesi için mi o kan Allahım inşallah tutmuştur 🙏🙏 inşallah cnm ya korkum tedavime engel olur mu diye 3de çıkacak bakalım

Kızlar ben şuan dinlenme aşamasındayım Kasım adetimle transfer olucak inşallah.. adetin kaçıncı günü oluyor transfer genellikle

X