Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Arkadaşlar, transfer günümde dahil olarak 5.günüm, sürekli uyku ve yorgunluk hali var,bir de belim çok ağrıyor bunlar dışında bi belirtim yok mesela yerleşme kanaması yaşayanlar kaçıncı gün yaşadınız,evde gebelik testi en erken kaçıncı gün olur? Tecrübeli olan var mı acaba

Benim daha ilk iğnemi çarşamba anada verir o zaman ondan ben ilaçlarda hastaneden alıyorum adım başı para dağıttım resmen 😁 Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın
Hangi hastanede yaptiriyordunuz canım benim de hastanenin orda bir eczane var oradan alıyorum Güya indirim yapıyor sanmam şuanda 3000 tl yi buldu 🙈

Transfere gittigim gün 3 embriyom cözdurüp arasından en iyi iki tanesi verilecekti. 2 tanesi grade1 yani en iyi kalitede olan iki embriyom vardi. Gelisimleri cok iyi idi. Hazirlanip sedyeye geçtim onlar verilecek diye düşünüyordum içim kipir kipirdi. Ama daha sonra birşeye şahit oldum
Nerede yaşandığını söylemeyeyim. Başka yaptıranlar için endişe kaynağı olmasin diye
inşallah yavrularınız sımsıkı tutunur size❤️ Okuduklarım karşısında şok oldum. Olamaz demiyorum tmm kurumdan kaynaklı bir hata var ama insan gibi açıklama yapmalıydılar, bu resmen insan kandırmaca, tutmayınca kendimizi üzüyoruz, bir adım atarken bile dikkat etmeye çalışıyoruz maddi manevi bi sürü zorlukla baş ediyoruz, ne diyeyim gerçekten bilemiyorum çok üzüldüm ama inşallah yavrularınız size tutunur teselli olur❤️ Olumsuz bi durum yaşarsanız asla pes etmeyin ve sonuna kadar hakkınızı arayın, her şey gönlünüzce olsun❤️

Arkadaşlar, transfer günümde dahil olarak 5.günüm, sürekli uyku ve yorgunluk hali var,bir de belim çok ağrıyor bunlar dışında bi belirtim yok mesela yerleşme kanaması yaşayanlar kaçıncı gün yaşadınız,evde gebelik testi en erken kaçıncı gün olur? Tecrübeli olan var mı acaba
Ben aşılamada 10.gün pozifi görmüştüm. Ucuz kaset tipi testle. 5.gün embriyosu transfer edildi çarşamba günü banada. Opu günü çatlatma iğnesi yaptıkları için opu üstünden 12 gün geçmeden test yapmam. Ama siz transferden 1 hafta sonra şansınızı deneyebilirsiniz. Birde yerleşme kanaması herkeste olmuyor. Bende olmamıştı mesela o yüzden hiç belirtiden saymıyorum onu. Zaten progestandan dolayı olacağı varsada olmaz gibi düşünüyorum.

Evet ozel merkez. Allaha havale ettim ne diyeyim ki
Bence o özel merkeze durumun nasıl ilerlediğini anladığınızı duyduğunuzu söyleyin. Böyle önemli şeyler hata kabul etmiyor. Bilindik bi yer sanırım isim vermemek gibi bi nezakette bulunduğunuza göre. Umarım pozitif sonuçlanır transferiniz.

inşallah yavrularınız sımsıkı tutunur size❤️ Okuduklarım karşısında şok oldum. Olamaz demiyorum tmm kurumdan kaynaklı bir hata var ama insan gibi açıklama yapmalıydılar, bu resmen insan kandırmaca, tutmayınca kendimizi üzüyoruz, bir adım atarken bile dikkat etmeye çalışıyoruz maddi manevi bi sürü zorlukla baş ediyoruz, ne diyeyim gerçekten bilemiyorum çok üzüldüm ama inşallah yavrularınız size tutunur teselli olur❤️ Olumsuz bi durum yaşarsanız asla pes etmeyin ve sonuna kadar hakkınızı arayın, her şey gönlünüzce olsun❤️
Iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Insallahda benimledirler bebeklerim ... Eşime dedim gidip konuşalım diye ama oda yıkıldı adım bile atmak istemiyor artık o hastaneye. Ne diyebiliriz ki. Bize inanmazlar bile. Yanlış duymussun deyip geri cevirirler

Transfer sonrası 3. Günüm. Beklemedeyim sadece olumlu yada olumsuz bişey hissetmiyorum. Belirti aramıyorum henüz, aynı dirayetle devam ederim umarım. 🤭
Bende hiç bir belirti olmamıştı. Hala da belirti yok 😁
Pozitif ol canım, kendini yorma, ilaçlarını düzenli ol. Gerisi allahtan zaten. Herşey nasip. İnanıyorumki senden de olumlu haberler alacağız ❤️

4 kutu gonal f cetrotide 4 tane 2 tane ovitrelle bir de opu dan sonra kullanılacaklar henüz onların në olduğunu bilmiyrm ama reçeteyi verdiler bugün Allahım hayırla sonuclandirsin cumlemizinkini
Gonalf kaç dozda kullanıyorsun cnm 4 kutu çok değil mi ne kadar çok iğne gözüm korktu Amin amin inşallah ya

X