Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canim sen catlatma ignesini ne zaman yapcan ne zamandi adet tarihin bana bisey demedi ya😟pazartesi yine gitcem su cetrodite den sonra yumurtalar cok buyumemis
Pazar günü saat 10 da akşam yapacağım salı 10 opu , canım hic kimsenin benzer olamaz sakin üzülme bugün 225 gonAlf ve cetrotide yarın cetrotide ve ovitrelleleri yapacağım ve gonalf artık çok zor giriyor her yerim delindi saat 6 da stresim başlıyor 😢

Canim sen catlatma ignesini ne zaman yapcan ne zamandi adet tarihin bana bisey demedi ya😟pazartesi yine gitcem su cetrodite den sonra yumurtalar cok buyumemis
Pazar günü saat 10 da akşam yapacağım salı 10 opu , canım hic kimsenin benzer olamaz sakin üzülme bugün 225 gonAlf ve cetrotide yarın cetrotide ve ovitrelleleri yapacağım ve gonalf artık çok zor giriyor her yerim delindi saat 6 da stresim başlıyor

Ben öyle yaptım canım şimdi cetroid olunca da aynı şeyi uygulamaya çalıştım
Bana doktorum bişey demedi ama bi sağ bi sol diye duyuyorum sormak istedim sizede cnm bu bahsettiğiniz ikinci iğneden söz etmedi ovitrella verecekmiş ikinci iğneyi kafam karıştı

Bana doktorum bişey demedi ama bi sağ bi sol diye duyuyorum sormak istedim sizede cnm bu bahsettiğiniz ikinci iğneden söz etmedi ovitrella verecekmiş ikinci iğneyi kafam karıştı
Yumurtalar kendiliğinden catlamasin diye cetrotide anladigim kadariyla o yüzden 14 mm ken kullanmaya başladım canım ya da belli bir boyuta ulaşınca veriyorlar valla ilaç paralarını şuanda aklım almıyor 😂

Yumurtalar kendiliğinden catlamasin diye cetrotide anladigim kadariyla o yüzden 14 mm ken kullanmaya başladım canım ya da belli bir boyuta ulaşınca veriyorlar valla ilaç paralarını şuanda aklım almıyor 😂
Benim daha ilk iğnemi çarşamba anada verir o zaman ondan ben ilaçlarda hastaneden alıyorum adım başı para dağıttım resmen 😁 Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

X