Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bayıltarakmı topladılar peki.bu arada hayırlısıyla olumlu sonuçlar alırsınız inşallh
Evet anestezi ile oluyor, çıkınca ağrım vardı biraz. Ağrı kesici yaptılar şuan iyi hissediyorum şükür.
İnşallah güzel sağlıklı embiriyolar oluşur 🙏 ve hayırlı sonuçlar almak nasip olur, yavrularımızı kucağımıza alırız inşallah 🤲

5.güne kaç tane gitti canım. Seninde 2. Adet ile mi başlayacak transfer süreci, inşallah hepimiz için hayırlı olsun 🥰
Canım beni bugün aradılar 2 tanesi tam istediğimiz gibi 4 tanesine de 1 gün daha süre verip bekleyeceğiz yarın bilgilendiririz dediler :KK43: sayının bu kadar düşmesi moralimi sarstı açıkçası senin kaç tane oluştu bilgi verdiler mi

Canım beni bugün aradılar 2 tanesi tam istediğimiz gibi 4 tanesine de 1 gün daha süre verip bekleyeceğiz yarın bilgilendiririz dediler :KK43: sayının bu kadar düşmesi moralimi sarstı açıkçası senin kaç tane oluştu bilgi verdiler mi
Beni de bugün aradılar, döllenme olmuş ama kaçının devam ettiği için 3.gün yani çarşamba arayacağız dediler canımm büyük merakla bekliyorum hayırlısı inşallah. Önemli olan sayı değil sakın moralini bozma canım bugün 5.gün müydü

X