eylül prenslerine güzel isimlerr

bizde oğluşlarımıza birinin adı yunus emre biride buğrahan düşünüyoruz..
pek uyumlu olmuyor ama buğrahan ismini eşim evlendiğimizden beri hep istedi.........yunus emreyide ben istedim hayırlısı doğsunlarda isim önemli değil........

Kızlar nasipse bizimde oğlumuz olucak bizde tam karar veremedik ama Ege, Taylan, Kerem, Doruk, Enes bu isimler arasından seçicez aslında eşimle ikimiz Ege ismini çok beğeniyoruz ama oda arapça değil bende kuranda geçsin istiyorum bakalım hayırlısı artık...

evet dogru düşünüyorsun güzelim isimlerimizin kurandan olması daha güzel olur.sende yanına kurandan geçen güzel bi isim daha ekleye bilirsin.burak ege nasıl mesela

evet dogru düşünüyorsun güzelim isimlerimizin kurandan olması daha güzel olur.sende yanına kurandan geçen güzel bi isim daha ekleye bilirsin.burak ege nasıl mesela

Evet canım aslında bunu hiç düşünmemiştik iki isim koymayı bakalım bi eşime söyliyeyim akşama ne diycek.a.s.

günaydın arkadaşlar benimde oluşum olacak ben kaan ada yağız arasında kararsız kalmıştım ama artık yağız ismine karar kıldım.hepimize hayırlı doğumlar

bizde henuz karar veremedik ismine ben Ege istiyor gibiyim tam eminde degilim.Esim C:mymeka:em istiyor bende onu istemiyorum .Kizimizin adini esim koymustu bunuda ben istiyorum ama izin vermiyoki ikinci isimde olsa koycam cem diyor... Bu arad kizimin adi elodi ona uysun diye e harfiyle bir isim ariyorum kizlar onerisi olan varsa tesekkurler simdiden...

bende kaan istiyorum eşim melih ve bora dedi , ama ismi kaan olacak. karar verildi :) 9 ay ben taşıdığım için isim hakkını ben aldım :)

Mrb canım söylediğin kriterlere uygun olarak UMUT ismini tavsiye edebilirim ya da YAĞIZ olabiliryerimseniben
Ablam edebiyatçıdır ve oda çocuğuna UMUT ismini koymayı istiyor ondan bilgi aldım biraz :dance: umarım hakkında hayırlısı olur a.s.

Benim oğluşumun ismi de ilk hamile kaldığım günden beri belli... eşim ne zaman bebeğin geleceğini ve erkek olacağını da bildiği için.. En baştan beri erkek gelecek vve aralık ayında hamiş olacaksın diyordu...İçine doğuyordu sanırım.. ismi de o yüzden o zamanlardan beri belliydi...
"BORA" : Yağmur getiren fırtına demek...
:sm_cool:

adıyla yaşar inşallah bebişin.size fırtına kadar cok mutluluk getirir

kızlar bende oğluma utkan ismini düşünmüştüm sonra eşim caydı şimdi kararımız kesin olarak eymen den yana anlamıda güzel tavsiye edebilirim:)

isimler hep aynı dimi yaaa yokmu şöyle kimsede olmayan çokkkkkk güzel bir erekek ismi?

kızlar benim oğluşum olursa dağhan istiorum ben biraz erkeksi isimleri seviorum bütün isimler de konmuş ailede erkek ismi bulmak hakkaten zor kolay gelsin size( buarada eymen die annemin bi arkadaşının oğlu vardı annem bile bu ne ya heeeyyy maaannn gibi die gülüodu)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…