eylül prenslerine güzel isimlerr

bende oğluşuma Ömer Eymen ismini koyacağım. Eşim ve ben Ömer ismini çok seviyoruz. eymende çok uğurlu anlamında imiş. Bebeğimizin uğur getirmesi için.

slm bizde oğlumuzun adını kuzey taha koyacağız nasipse kuzeyi koymamaız sebebi türkiyenin en kuzeyinde oturuyoz taha koymamızn sebebi kuranda yer aldığı için

burak ismi bence çok güzel benim kuzenm gelcek eylülde
adı talha olcak x)

kızlar yaa hiç kız ismi yazılmamış benim kızım olucak nasipse ama daha isim bulamadık bana yardımcı olurmusunuz değişik pek duyulmamış bi isim istiyorum ne bulsam sağda solda duyuyorum

slm kızlar ben ekim annesiyim sizden kopya çekiim dedim ama sizin durumlar benden farklı deil
ben oğluşuma ERAY ismini düşünüyorum ay gibi parlak güçlü erkek demekmiş eşime de kabul ettirdim gibi ama tabi doğuma kadar belli olmaz
isim koymak hakkaten zor iş allah hepimizin yardımcısı olsun

Bende kizimin ismine henüz karar vermiş değilim çok zor gerçekten meleğime ne isim vbereceğime karar veremedim bu gidişle isimsiz doğacak bebeğim liste yapiyorum internetten bakiyorum hem anlamca hem söylenişi güzel olsun istiyorum olursa 2 isim olsun istiyorum istek çok ama karar yokkk listemdeki isimlerden bazilari

azra ceylin
irem tuğçe
efsa merve
rana elif

beğendiklerim ama hangisiiiiii

kızlar bi isim duydum.abim söyledi batın ismini.ibrahim batın mı yoksa ibrahim aras mı daha uyumlu ve güzel.hangisi kulaga hoş geliyo.
batın:akılların idrak edemedigi,yüceliği gizli olan demek.allahın 99 isimlerinden biri bu arada

türk dil kurumunun isimler sözlüğü var bakabilirsiniz isterseniz...

tuna ismi güzel bence canım,bende bogluma isim bulamadım tunayı düşündüm bende ama babamız beğenmedi o da beğenmeyince olmuyor tabi.

bartının anlamı güzelmiş ama ibrahim aras kulağa daha hoş geliyor bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…