Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Primanin icerigiyle oynanmis diye duydum ben oglumda da molfix kullanmistim simdide molfix aldim 1 2 ve 3 numaralarinj simdilik dogduktan donra kg artisina göre alirim dedim 10 paket dalin islak mendil almisti esim daha 1.5 aylikken falan ama uni baby yenidogan alacagim indirim kovaliyrm

Evet evet ben de en iyisi biliyordum içeriği değişince baya kişi vazgeçmiş.Ben de işe ara verdim şimdilik hem uygun hem olabileceğinin en iyisine bakmakta fayda var :)

Selamlarrr
Tecrubeli annis olarak kendi capimda size yasadiklarimi soyleyim

Park yataktan vazgecmem oglum 3.5 yasina kadar kullandi daha sonra oyun alani olarak kullandi biraz buyuyuncede direk 1.5 yatakli genc odasi aldik 8 yasinda mis gibi yatiyo

Hastane cikisi ve 3 aylik olana kadar hep puset kullandim doktorumda onermisti kusmalardan bogazina falan kacmaz diye yine aynisini yapicam insallah

Emzik biberon telsiz gogus pompasi hep cihicco dan aldim ama bence baska markalarda gayet guzel

Islak mendil kesinlikle unibayb ama yenidoğan serisi Oglum bir kere bile pişik olmadi sukur

Bez yenidogan prima kullandim ama sonraki ayda primalarin icin kremli oldugu icin tahriş yapti molfixe gectik bunda da prima yenidogan arkasina molfixe gecerim

Alisverise gelince cok kaybim oldugu icin oglumda 7 aylikti almaya basladigimda bunda da bi 6 ayi beklerim galiba hevesime yenik dusmezsem

Ben de erken doğum yapmıştım aldığım hiç bir şey olmadı kızıma 5 günlükken prematüre bebek alışverişine çıkmıştık. Hastane çıkışını kızım 4 aylıkken giyebildi. Kızımda çoklu besin alerjisi vardı 2 aylıkken ortaya çıktı büyümesi durdu iki numara bezi nerdeyse 1 yaşına kadar kullandı. Anlayacağınız evdeki hesap çarşıya uymadı çok çok alıp depolamayın şimdiden zamanl boyuna kilosuna göre almak daha mantıklı gibi.

Kızlar size dikkat etmenizbgereken bir sey soyleyim ki biz cok cektik
Benim oglum 8 aylikken hic emeklemeden yurumeye basladi tabi en pahali en ortopedik ayakkabilardan alindi
Cocuk 1.5 yasina falan gelince ayagini içe bastigini farkettik gitmedigimiz doktor kalmadi demir ayakkabilar mi denemedik ameliyat mi demediler kafayi yiycektik
Artik bi arkadas vasitasiyla bir spor kulubunun adini vermeyim ortopedi doktorunu bulduk rica ettik adamin dedigi şu
Allah askiniza cocuklariniza ayakkabi giydirmeyin
Daha minicikken ayakkabinin icine sokuyosunuz ayagi o ayakkabinin seklini aliyor olabildigince ayakkabisiz gezsin ki ayagi kendi seklini alsin bizim yaptigimiz hataya sakin dusmeyin

Kesinlikle haklisin

Cok dogru bi yere parkmak bastin kesinlikle hak veriyorum

Ben oğlumda da kullandım bunda da muhtemellen sleepy kullanırım. Primanın fiyatı çok yükselmiş kızlar. Yanı bütçeyi çok zorlar gibi. Sleepy' nin fiyatı da geçen sene bi kez nerdeyse iki katına çıktı. Ama primadan ucuz yine de. Yakında yine fiyatlar artar zaten. Dün piyasa yine oynadı.

Son zamamlarinda bnde molfix almistim memnun kalmistim. Bndr molfixden yana kulanacagim sanki tercihimi. Gerci bn kilot bezini denemistim. Primaya gore cok daha iyiydi

Ayy sen bana takıl bak ne güzel erkek bebek kıyafeti var

Ayy teşekkür ederim kuzucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…