Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Merhabalar Çatlak kremi ne kullanıyorsunuz? ☺️
Bir de defactodan şu 5li seti aldım☺️
Yorumları gayet iyiydi☺️☺️

Eklentiler

• AFEF49A2-A2FC-4E7D-B71F-6FCA2DC22A7B.png
    AFEF49A2-A2FC-4E7D-B71F-6FCA2DC22A7B.png
    360,1 KB · Görüntüleme: 56
Güle güle giysin kuzucuklar😍
Çatlak kremi kullanmıyorum bebek yağı kullanıyorum henüz çatlamadım. Inşallah çatlamam🤗

Çok tatlıymış, güzel günlerde giysin bebişler 😍 ben hindistan cevizi yağı sürüyorum, bir de tatlı badem yağını tavsiye ediyorlar. Alerjiniz yoksa evde beslediğimiz aleo vera da işe yarıyormuş. Bunlar hep tecrübeli arkadaşlarımın söyledikleri. Çatlama da genetik ama bir ikiz doğuran arkadaşım dedi ki 32 ye kadar hiç çatlamadım sonra bi anda çatlaklarım oldu. İnşallah hiçbirimizde olmaz. 🙏🏻

Ay hadi yaaa sen kaçıncı haftada hissetmeye başladın ben daha net şekilde hissedemiyorum Bi o gün hissetmiştim 🤩
18. haftada ilk tekmeleri hissettim ama sonra bir daha atmadi 😅 19.haftada ara ara atti 20.haftada tekmeleri baya oturdu 21.haftada coşuyoruz 🤩

Boy hesaplaması da fl×7 olarak yapıyorlarmış kabaca boyunu söylemezse fl uzunluğunu sorup kendin hesaplayabilirsin😊
Ben öyle hesapladım detaylı ultrason raporunda yazıyordu fl uzunluğu 7 ile çarptım 27 cm çıktı en son doktorum 22 cm demişti doğrudur yani 😊

Çok tatlı güle güle kullanın 👏🥰
Çatlak için Bio-oil yağ sürüyorum henüz çatlak olmadı ama ilerde olabilir inşallah olmaz 😊

Eklentiler

• 16204024100268582603651162002077.jpg
    16204024100268582603651162002077.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 39
Bu hareketler şimdi çok tatlı geliyor da doğumdan sonra niye uyumuyon diyecez🤣
Ya benim bebisim saniyordum ki hareketsiz bir yavru, megerse kucuk oldugundan ben hissetmiyormusum, hissetmeye baslayinca baktim hic de sakin bir bebe degilmis yerinde durmuyor masallah 🤩🤩🤩 dogunca da boyle olursa yandim uykusuz her gece olcak galiba😅

Ihtiyaç listesine huniyi de ekleyelim🤣🤣
Canım bizim ikiz huniyi kesin ekliyoruz.
Hayır düşünsene bir bebeğin zor uyuyo zar zor yatırmışsın ufacık bir an uyumaya kaçıyorsun tam o esnada diğer bebek ağlıyo!
Pat zor uyuyan da kalkıyo ve başlıyor ağlamaya.
Ben de oturup ağlarım heralde😬😬😬😬

X