Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kızlar bebek arabası aldık bugğn pusetiyle birlikte nasıl sizce
Krem rengi takımı da eşim beğenmiş aldı

E-bebekten aldıklarım geldi çok kaliteli tavsiye ederim fiyatları da uygun bence çoğunu indirimden aldım

Ooooo sahane bunlar gule gule giysin kuzucuklar uzun zamandir girmiyordum buraya
Ben bi çöp bile almadim daha bakalim napcaz
Bayildim hepsine sahane

Ooooo sahane bunlar gule gule giysin kuzucuklar uzun zamandir girmiyordum buraya
Ben bi çöp bile almadim daha bakalim napcaz
Bayildim hepsine sahane
Aslında daha çok erken kendi planlamamdan ama bebek alışverişine başlayınca insanın aldıkça alası geliyormus bir de uzerimde kur baskisi hissettim, 2 ay sonra daha pahali olur endisesiyle acele ettik

K
Aslında daha çok erken kendi planlamamdan ama bebek alışverişine başlayınca insanın aldıkça alası geliyormus bir de uzerimde kur baskisi hissettim, 2 ay sonra daha pahali olur endisesiyle acele ettik
Kesinlikle haklisin bebişim
Benim oglandan kalan o kadar cok zibindi tulumdu falandi filandi var ki allahtan hepsinide beyaz sarı turuncu yesil agirlikli almisim durmadan almisim yani onlari giydireyim dedim
Bi de kanamaydi coviddi cikamadim disari ayyy ciksam deli gibi alirim yine her seyi galiba
Alin valla içinizde kalmasin ohhhh misler gibi giysinler bol bol da foto atarsiniz uzerlerindeyken

Evet ikinci bebis avantajlisiniz o konuda zaten temel ihtiyaclarin cogu vardir. Insallah saglikla dogarlar da gule gule giyer bebislerimiz

Kızlar selam ne yapıyosunuz neler neler aldiniz bakalim
Ben beşik işini hallettim.Ekte paylastim Kıyafetler aldim ay ay bakalım. Daha da çok almam belki. Kuvet seti şampuan sabun banyo havlusu vs. Göğüs süt pompasi Tamam bayramdan sonra bebek arabası bakarım anne bebek çantası, mama sandalyesi falan bakarim. Sonra kendime lohusa pijama takimi almayı planlıyorum kilo durumuna gore kapı süsü yastık falan. Sonra öyle iste kızlar bende durum bu

Eklentiler

• Screenshot_20210422-004302_Samsung Internet.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 40
Güle güle kullanın süt pompası hangisini aldınız acaba? Ben avent tekli elektrikliden memnundum yine onu aldım ama her yerde lansinoh görüyorum lansinoh hep emzirmeyle alakalı şeyler ürettiği için acaba o daha mı iyiydi diye düşündüm

Ben kiwi marka aldim. Belki gerek olmaz diye yorumları cok iyiydi o yüzden fazla para vermiyim dedim elektrikli gayet iyi duruyor ama kullaninca yine yazarım eylül ayında

Ben kiwi marka aldim. Belki gerek olmaz diye yorumları cok iyiydi o yüzden fazla para vermiyim dedim elektrikli gayet iyi duruyor ama kullaninca yine yazarım eylül ayında
Yorumları iyiyse iyidir bence. İnşallah bol bol süt olur da artanı sağmak için kullanırız.

Yorumları iyiyse iyidir bence. İnşallah bol bol süt olur da artanı sağmak için kullanırız.
Inşallah sut arttırıcı gıda takviyesi vericekler mi acaba ? Yoksa içtiğimiz multivitaminler yeterli olacak mi. Bende 1-2 kontrol sonrasi onu sormayı düşünüyorum doktora

Inşallah sut arttırıcı gıda takviyesi vericekler mi acaba ? Yoksa içtiğimiz multivitaminler yeterli olacak mi. Bende 1-2 kontrol sonrasi onu sormayı düşünüyorum doktora
imom latte diye bir multivitamin var emzirme döneminde anneye önerilen. Malt içeceği denedim ama 2. yudumu içemedim tadı iğrenç gelmişti. Bir de humana still tea çok içtim ve çok faydasını görmüştüm. Onun dışında bol bol su ve mutlu olmak. Benim bildiklerim bunlar.

Aa süper valla not ediyim bunları. Malt içeceğini bende gordum ama denemedim. Birde süt arttırıcı yiyecekler var liste olarak internette onları da yedik mi olur heralde farklı bisey duyarsam bende paylaşırım sağolasin canim

Maltana var meyveli tadı güzeldi onu denedin mi ben çok içerdim yazın iyi oluyordu. Ben de bolca rezene ve still tea içtim ama granül içecek zararlı dediler bıraktım. En iyisi su. Bir de bol yeşillik ama yeşillik gaz yapıyor üstüne rezene kimyon anason içince nötrlüyordu.

Hiç denemedim onu, not alıyorum. Ebebekte satılan bir malt içeceğiydi benim denediğim ismini hatırlayamadım ama çok kötüydü onu hatırlıyorum :) bestlak önermiş çoğu insan da onu da aklımda tutuyorum aşırı önemsiyorum süt olayını.

Benim dediğim Migros Carrefour gibi marketlerde satılıyor. Ebebektekini ben de sevmemiştim. Bir de solgarın bir ürününü kullanmıştım tam hatırlayamadım bakıp yazarım. Bir de suya damlattığım bir damla vardı ay neler neler denemişim şimdi bakınca 2,5 yıl emzirdim ama bu takviyelerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…