Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ay çok güzeller masallah ya bak bende gecem hafta aldım biraz inşallah kiz olurda değiştiremem çoğunu cunku cok güzeller güle güle kullansın inşallah sağlıkla gelsin minisimiz
Sağolaısn teyzesi güle güle giysin hepsi neler aldın kıyafet mi kıyafete zaten banko pembeleri gitmişsindir

Sağolasın canım iyi yapmışsın ben çok sevdim yastığı emzirme harici bebek oturmaya başlarken bile destek olarak kullanılabilir ortasına oturtulabilir
Pembesini aldim ben , pembe yastik aldim bir tane de wee gögüs ucu aldim, gögüs pedi de ekleyecegim sepete ama hangisini alayim bilemedim klasik olani var jelli olani var hangisi iyi acaba ?

Pembesini aldim ben , pembe yastik aldim bir tane de wee gögüs ucu aldim, gögüs pedi de ekleyecegim sepete ama hangisini alayim bilemedim klasik olani var jelli olani var hangisi iyi acaba ?
Göğüs ucu ve pedi bilmiyorum daha o mıntıkaya geçmedim göğüs ucu ne işe yarıyor tam olarak

Kızlar bugün geçen sene doğum yapan şu meşhur arkadaşımla görüştüm
Gecelik işini hallettim kendi lohusa geceligini hiç giymemiş onunkini alıcam yedek olarak. Bir de süt saklama kutusu verdi sağ olsun.
Reflü yatağını sordum onunkinin alt kısmında bebek kaymasın diye destek yastığı varmış ama sabit değilmiş. Cırtcırtlı dedi yastığı reflu yatağının etrafından sarıp arkasından cırtcırtı takıyormuş.
Benim de aklıma geldi normal küçük yastığın iki kenarına lastik yapıp tak-çıkar destek de yapabilirim altına diye düşündüm belki size de fikir olur.
Bir de kıyafet meselesi sordum şimdilik ne alsan yetersiz gibi gelecek sana dedi. Çok doldurma doğumdan sonra ihtiyaca göre almak daha rahat oluyor dedi. Çıtçıtlı badiler çok kullanılıyor elinin altında olması iyi olur dedi. Bende 8 tane 0-3 ay var ikizler için yeterliymis ilk etapta. Yetmezse 3-6 ay giydiririm onlardan da bi 6 tane var galiba

Canım ben jelli göğüs pedi almıştım ama sonra pişman oldum. Yani göğüs pedi kullanacak kadar çok sütüm olur mu sızıntı yapar mı bilmiyorum bi kere. Bi de kullanan herkes göğsü kurutuyor yaralara hiç iyi gelmiyor demiş.
Yıkayabilir göğüs pedleri varmış keşke onlardan alsaydım en azından pamuklu olunca göğsüm hava alırdı dedim. Bilemiyorum hele bi doğuralım ancak o zaman anlarız lazım olup olmadığını

Hepsi harika güle güle giysin kuzucuk

Kızlar avrupada reflü yastığı için gerek yok diyorlarmış ne olduğunu bilmiyordum eşim araştırdı . Eğer gerekliyse doktorunuz yada hemşire tavsiye edermiş ama çok önemli olmazsa olmaz olan bir gereç değilmiş aksini bilen varsa bana cvp yazabilirmi ?

Gerekli bence bebeğin tükürüğünün kusmuğunun falan geriye kaçmasını englliyor

Canim gögüs pedi gerekli degil mi o zaman anlamadim, dogumdan sonra duruma göre mi alalim Kardesim kullaniyor ama onun sutu masallah iyi geliyor. Ya da klasik olandan alayim bulunsun nolur nolmaz.

Gerekli bence bebeğin tükürüğünün kusmuğunun falan geriye kaçmasını englliyor
Reflü yatagi gerekli evet de baby nest gerekli mi acaba ? Reflu yatagi var baby nest alip almamakta kararsizim. Siparis vericem, yarin cinsiyeti de netlesecek insallah , liste yapiyorum baby nesti eklesem mi ?

Ben internetten mamajonun bu göğüs ucu setini aldım 40 liraya saklama kutusu var mikrodalga fırında içine su koyup steril ediliyor sadece içindeki o kırmızı şey yok iki tane şeffaf yumuşak göğüs ucu var yorumlarda memnundu herkes yorumlara bakarak aldım

Eklentiler

• IMG_20210413_021203.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 29
Reflü yatagi gerekli evet de baby nest gerekli mi acaba ? Reflu yatagi var baby nest alip almamakta kararsizim. Siparis vericem, yarin cinsiyeti de netlesecek insallah , liste yapiyorum baby nesti eklesem mi ?
Ben almadım baby nest çok şirin duruyorlar ama yer kaplar kullanmam diye almadım kullanırım diyenler alabilir

Ben almadım baby nest çok şirin duruyorlar ama yer kaplar kullanmam diye almadım kullanırım diyenler alabilir
Gereksiz bulmustum basta reflu yatagi yeter diyordum ama gozum hep baby nestlerde, lazim olur mu kullanilir mi diye karar veremeden kaldim gene

Sağolaısn teyzesi güle güle giysin hepsi neler aldın kıyafet mi kıyafete zaten banko pembeleri gitmişsindir
Evet pembeler olmadan olmaz kıyafet battaniye duş teknesi kovası masrapasi, anne yani yatağı, reflu yatagi, organik külotlu çoraplar ( inşallah kiz olurda:))) bi tane pembis ayakkabı falan öyle iste

Gereksiz bulmustum basta reflu yatagi yeter diyordum ama gozum hep baby nestlerde, lazim olur mu kullanilir mi diye karar veremeden kaldim gene
Bende aldim baby netlerden uygun fiyatlı bisey kullanır heralde. Kullanmaz diye insan karar da veremiyor. Reflu yatagi da aldim

Bende aldim baby netlerden uygun fiyatlı bisey kullanır heralde. Kullanmaz diye insan karar da veremiyor. Reflu yatagi da aldim
Ben de almaya karar verdim sonunda emzirme minderi ,emzirme yastigi ,baby nest ,oyun halisi , gõgüs ucu siparis ettim simdilik, gelince paylasirim

MaşaAllah Muhabbetiniz daim olsun imrenerek okudum inan .. Allah bir şekilde mükafatlandırıyor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…