Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Kızlar bugün bimden lohusa takimi aldım 32 tl son bir tane kalmıştı bedenine bakmadım bile🤣
Arabadan indirmedik virüs mirus varsa ölsün diye yarın fotografi paylaşırım. Kumaşını falan beğendim ben

Kızlar bugün bimden lohusa takimi aldım 32 tl son bir tane kalmıştı bedenine bakmadım bile🤣
Arabadan indirmedik virüs mirus varsa ölsün diye yarın fotografi paylaşırım. Kumaşını falan beğendim ben
Kız Allah seni ne yapmasın Hadi small beden aldıysan nasıl olacak😅

Iyi bari aman öyle olsun😅 yaa kuzum midem fenaa 🌡🔥
Sorma bebeem akşam 5te yemek yedik bu saate kadar midem yanıyor. Süt de bir işe yaramadı kalktım gaviscon içtim.
Evde var mı içtin mi?
Bi de muz rahatlatmıştı benim midemi geçenlerde.

Bu arada reflü yatağı da aldım fiyatı uygun diye. Alt kısımda destek yok bebek kayabilir demişler ama çok büyük bi yatak değil kayacakmış gibi gelmedi bana. Bi de yanlardaki destek yastıkları arası dar bebeği ora tutar gibi duruyor bilemedim. En kötü ihtimalle altına ben bi destek yaparım dedim aldım valla kullanınca görücez nasılmış.

Güle güle kullan canım sağlıkla inşallah 🤲❤️

Bu arada reflü yatağı da aldım fiyatı uygun diye. Alt kısımda destek yok bebek kayabilir demişler ama çok büyük bi yatak değil kayacakmış gibi gelmedi bana. Bi de yanlardaki destek yastıkları arası dar bebeği ora tutar gibi duruyor bilemedim. En kötü ihtimalle altına ben bi destek yaparım dedim aldım valla kullanınca görücez nasılmış.
Ben de aldım beğendim bakalım kullanınca deneyimleyeceğiz 😊

Akrabasına eşine dostuna da alanlar oluyor hepsi doğurmuyordur 😅 yakın çevrede başka bim ler varsa onlara da uğrayabilirsin canım ben bazen öyle yapıyorum birinde olmayan diğerinde olabiliyor
Bütün bimleri gezdik valla kanguru için gittik bir sürü pijama aldık geldik 🤣
Keşke herkes hamile tanıdığına alsa kız illa biri doğurur altın mi takayım deyip böyle marketlerden toplayan da çok var.

Benim gittiğim Bim Eryaman da küçük bir AVM nin içinde oraya çok giden yok sanırım bu yüzden bulabiliyorum cadde kenarında falan olsa bulamazdım herhalde

Akrabasına eşine dostuna da alanlar oluyor hepsi doğurmuyordur 😅 yakın çevrede başka bim ler varsa onlara da uğrayabilirsin canım ben bazen öyle yapıyorum birinde olmayan diğerinde olabiliyor
Olabilir bak ben herkes doğuruyor mahallede şenlik var diye düşünmüştüm. Ama buralarda bazı toptancılarda gelip alıyormuş üstüne fiyat farkı koyup satmak için

Olabilir bak ben herkes doğuruyor mahallede şenlik var diye düşünmüştüm. Ama buralarda bazı toptancılarda gelip alıyormuş üstüne fiyat farkı koyup satmak için
Nasıl bir fırsatciliktir bu ya şaka gibi gerçekten.
Çalışan insanlar mesai bitişi gidebiliyoruz anca o zamana da hicbir sey kalmiyor ihtiyacı olan ürüne ulaşamıyor

Benim de dün aksam annem TV de reklamlarda görmus sabah beni aradi bimdeyim hangi yatagi alayim diyor 🤩 reflu yatagini al dedim digeri daha guzel diyor 😁 battaniye küvet biberon falan baya bir seyler almis sen alma dedi. Ben de 101den anne cantasi aldim geldim. Kamera da alacaktim bitmisti. Reflu yatagi kayar diyorlar, alt kismina alt acma minderlerinin yastigi gibi minik bir yastik dikeyim diye dusundum kaymasini engeller bence.

Ben Bim e gittim bunlar çok güzeldi dayanamadım aldım 🙈🥰 özellikle organik ürünler çok kaliteli tavsiye ederim 👍 bir de kuzulu battaniye yumuşacık 😍
Kuzulu battaniyeye annem de bayilmis almis, iyi ki almis burdaki bimde mavisi kalmisti bir taneydi. Bu arada tavsanli alt acma minderini bimden mi aldin ben görmedim hiç ?

X