Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Bitcoin değil ya şirketlerden hisse alıp satıyor bu ara ittifak holding diye bi şirkete takmış ondan alıp duruyor. 3 ay sonra yönetim kurulu toplantısına çağırır bizi şirket 🤣🤣
Hee anladım bacım o işleri anlamam ben ama bitcoin duyuyom hep 🤣🤣 kadın başıma artık napacaksam bitcoin de batarım 😅

Dun ben de lcw ya ugradim burda bi arkadas sirt mendillerinden bahsetmisti 2 tanesi 12 tl ye dusmus onlardan aldim
Kiyafet falan hala almak istemiyorum bir sey olursa diye cok korkuyorum herhalde son aylara kadar da alamiycam
Unibaby yenidogan ıslak mendillerde indirim olursa haber verir misiniz

Kızlar bebek bezi sleepy natural düşünüyorum ama açıkçası birkaç kişi ıyi dedi diye onu düşünüyorum. Malum benim bezler ilk aylarda dağ olacak evde sudan çok bez harcanacak. Pahalı markalar maddi olarak zorlar dolayısıyla daha ekonomik bir marka bakıyorum. Ne diyonuz? UkaderU UkaderU @BALLI_LOKMA @MarV-el @Gereksiz06 Asli06m Asli06m
Sleepy yi başka formlarda da tercih eden çok kişi var canım ben de Molfixle başlayacağım sonra sleepy ye geçerim herhalde bir de her bebekte farklı etki gösteriyor bezler denemeden bilemeyiz galiba

Dun ben de lcw ya ugradim burda bi arkadas sirt mendillerinden bahsetmisti 2 tanesi 12 tl ye dusmus onlardan aldim
Kiyafet falan hala almak istemiyorum bir sey olursa diye cok korkuyorum herhalde son aylara kadar da alamiycam
Unibaby yenidogan ıslak mendillerde indirim olursa haber verir misiniz
Unibaby a101 e çok geliyor 4 lü 5 li kampanyalı olarak. Arada gidersen bak ben çok sık görüyordum orada. Ya o değilde yeni doğduğunda poposunu ıslak mendille mi temizlemeyi düşünüyorsunuz yoksa su ve onlara özel pamuklar var o şekilde mi

Unibaby a101 e çok geliyor 4 lü 5 li kampanyalı olarak. Arada gidersen bak ben çok sık görüyordum orada. Ya o değilde yeni doğduğunda poposunu ıslak mendille mi temizlemeyi düşünüyorsunuz yoksa su ve onlara özel pamuklar var o şekilde mi
Ben ilk etapta pamukla yaparım diye düşünüyorum ama şey diyende var tek olduğunuz zaman o an su pamuk hemen pratik şekilde uygulayamayabiliyorsunuz diye .. ıslak mendilde kullanırım herhalde 😅 yaşayarak deneyimlicem sanırım 😬😅

Bende molfix alacagim kizlar. Oglumda 70 tlye aldigim prima simdi 189 tl.şaka gibi ya.. molfix pure soft ile baslarim 6 aydan sonra normal molfix alirim.
Islak mendil uni baby yeni dogan diyordum ama slepy yeni dogan cikarmis ve cok begenilmis. Kullanan varmi

Ben ilk etapta pamukla yaparım diye düşünüyorum ama şey diyende var tek olduğunuz zaman o an su pamuk hemen pratik şekilde uygulayamayabiliyorsunuz diye .. ıslak mendilde kullanırım herhalde 😅 yaşayarak deneyimlicem sanırım 😬😅
Pamuğu ben de düşündüm ama uzun iş gibi geliyor bilemedim o yüzden sorayım dedim 😅😅 belki ilk doğduğunda yaparım ben de sonra ıslak bçmendille devam arada da yıkarım zaten poposunu 🤣

Özel pamuk değil de bildiğin klasik pamuk ve ılık su ben 9 ay kızımda öyle temizledim. Bunda da öyle düşünüyorum.

Pamuğu ben de düşündüm ama uzun iş gibi geliyor bilemedim o yüzden sorayım dedim 😅😅 belki ilk doğduğunda yaparım ben de sonra ıslak bçmendille devam arada da yıkarım zaten poposunu 🤣
Hep bir tas içinde su olursa zor olmuyor önden vakit buldukça parçalıyordum özel pamuklar da var ama daha maliyetli öyle. Kışa doğru tası Petek üstüne koyarsan daima ılık da olur havaya buhar da vermiş olur çok amaçlı yani 😂

Özel pamuk değil de bildiğin klasik pamuk ve ılık su ben 9 ay kızımda öyle temizledim. Bunda da öyle düşünüyorum.
özel pamuk derken aslında ped tarzı pamukları kastettim hani makyaj temizlediğimiz ama onların daha büyüğü ben Bi yakınımda görmüştüm hoşuma gitti öyle

özel pamuk derken aslında ped tarzı pamukları kastettim hani makyaj temizlediğimiz ama onların daha büyüğü ben Bi yakınımda görmüştüm hoşuma gitti öyle
Evet onlar var ama biraz maliyetli oluyor diye ben normal pamuğu parçalıyordum önden o da pratik oluyordu.

Hep bir tas içinde su olursa zor olmuyor önden vakit buldukça parçalıyordum özel pamuklar da var ama daha maliyetli öyle. Kışa doğru tası Petek üstüne koyarsan daima ılık da olur havaya buhar da vermiş olur çok amaçlı yani 😂
Ay doğru dedin valla gayet mantıklı yapabiliriz öyle hatta normal pamuk yeterli koparıp temizleriz 😅

Normal unibaby olmuycak ama yenidoğan serisi olacak o cok iyi
Ben oglumda da unibaby yenidogan kullanmistim daha ilk gunden cok sukur hic bi sorun yasamadik ki oglumun her deterjana allerjisi var ona ragmen

Normal unibaby olmuycak ama yenidoğan serisi olacak o cok iyi
Ben oglumda da unibaby yenidogan kullanmistim daha ilk gunden cok sukur hic bi sorun yasamadik ki oglumun her deterjana allerjisi var ona ragmen
Yenidoğan değildir bence a101 e gelen ben tecrübesiz olduğum için hiç dikkat etmedim kendim için almıştım 😅

X