Eylül 2021 Annelerinin Bebik Alışverişleri

Ayy evet ben şimdiden ağırlaşmaya başladım sabahtan beri ona dikkat ediyorum bir an önce bitirmem lazım şu işleri hem heyecanlıyım hem korkulu
Aynen canım o yüzden hazır kçö deyken hazırlayacaklarımı hazırlıyorum ki sonra ağırlaştığımda yapamam

Hemşirelere hastane çıkışı diye aldığımız takımları mı veriyoruz peki

Mantıklı yaa ben de izliyim gereksiz çok fazla şey koymayalım boşuna yük olur kafa karışır. O omuz örtüleri çok iyi ya sırf omuz için a101 den aldım

Hemşirelere hastane çıkışı diye aldığımız takımları mı veriyoruz peki
Evet canım o takımlardan veriyoruz. Ama kız kardeşim diyoki tulumdan ziyade alt üst takımını giydiriyoruz hastane çıkışının sonra değiştirince yine tulum da farklılık olsun diye giydirilir ama alt üst olması daha pratikmiş. Onları poşetleyip bize veriyorlar çok güzel oluyor diyo

Çok teşekkür ederim

kızlar hastane odasında yatırdıkları yatak içine alt açmaz tarzı bişi alcam . siz ne düşündünüz

Bunlar bizim bugün ki alışverişten.. reflü yatağına kararsızdım ama aldım içinde kiraz çekirdekli minderde vardı. Diğeriyle 10 tl oynuyordu. Göğüs pedi normalde lansinoh alacaktım ama bunu görünce uygun geldi aldım işe yarar inşallah. Emzirme yastığıda böyle küçük bir şey aldım yanımda da taşıyabilmek adına diğerleri büyük ağır geldi sanki bana ya buda işimi görür inşallah baya bi tik attım listeye sanki birde şu sarı battaniyeyi çok severek aldımm

kızlar benim puset bundan. Şimdi buna ayrıca puset minderine gerek varmı içine? Yok gibi bnce ama tecrübesizlikten karar veremiyorum

Ne güzel bilgiler vermişsin. Etiket ve bez olayı çok iyi. Kardeşine de sana da teşekkürler

Ayy ne güzel hepsi güle güle sağlıkla kullanın inşallah Ben göğüs pedi almadım Aventin göğüs kapaklarını aldım gerek olmaz herhalde kapak kullanacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…