Göz Makyajı Eyelinerlı gözlerimizi paylaşalım .

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaslar bu eyelineri bende yaklasik 1 yil kullaniyorum ve ne zorluklarla becerebildim :KK1:
belki inanmiyorsunuz ama inanin 1 ay boyunca kullanmaya calistigimda yaklasik 20 dk bir gozle ugrasiyordum:KK17::KK17:
sinirleniyordum niye yapamiyorum diye :KK1: sonra yapa yapa dahada hizlanmaya basladim ve insan alismaya basliyor
herkese basarilar :KK16:

Likit benim makyajımın olmazsa olmazı kesinlike,sürmediğimde boş bi makyaj yapmışım gibi geliyor.Genelde böyle sürüyorum,baştan çekemiyorum biraz zor oluyor çünkü göz pınarlarım açık olduğu içinde pek güzel durmuyor..

$Fotoğraf1144DtDtDq.jpg bunu ben yapmıştım kalemle :) eyelinerlı resmimi bulamadım ama bir gün çeker koyarım :) size tavsiyem dipliner kullanın flormarınki hem ucuz hem rahat çekiliyor ben onunla başlamıştım.ayrıca simetri hastalığım var önceleri 20 dakika uğraşıyordum şimdi 5 dakika sürmüyor. kuyruklu seviyorum ben gözün iç tarafına çekerken de yarım bırakanlara sinir oluyorum açıkçası. bir de iki gözünüze çektiğiniz eyelinerın simetrik olmasını istiyorsanız aynı adımlarla ilerleyin önce sol gözünüzün orta kısmına sürün sonra sağ sonra kuyruk için önce sağ sonra sol sonrada iç kısım için aynen önce sağ sonra sol. daha kolay oluyor deneyin.

Oha bu sen misin çok beğendim canım maşallah=)
Eyelinerini da çok beğendim=):KK23:

Ay canım çok teşekkür ederiiim:KK17:.

Ben de dipliner kullananlardanım. Onunla başlayınca, elim alıştı daha da kopamadık :) En azından okula giderken sinir krizi geçirmeden iki dakika da uykulu gözlerle çekebiliyorum diplinerı:KK9:

Ben bunu kullanmayı bir türlü beceremiyorum ve güzel yapınca çok hoş duruyor :) Nasıl yapıyorsunuz Allah aşkına ya ? :)

Ben önce rimel sürüyorum. Sonra tek çizgi halinde kuyruk. Kuyrukları becerene kadar bant yapıştır kuyruk kısmına, taşırma ve yamuk çizme gibi şeyler ortadan kalkmış oluyor:KK1:

X