Göz Makyajı eyeliner

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

papatyaa80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
136
11
arkadaşlar eyeliner alıcam marka konusunda hiç bir bilgim yok..flormar kullandım rastgele aldım..eyeliner çekmektede pek başarılı değilim..bana marka tavsiyeniz nedir?

Note'in kalem formatında olan eyeliner ini kullanıyorum. Çok memnunum. Normalde gözleri fazla sulanan biriyim hiç göz makyajı durmaz bende ama çok memnun kaldım kesinlikle akma bulaşma yapmıyor.

pofuduk göz kapagı için dağılmayan ve ince uçlu mümkünse kahverengi eye liner var mı ?
siyah eye liner çok sert ifade veriyor

flormarin ucu kece gibi olani ve maybelline colossal kajal i kullaniyorum tavsiye ederim

Ben uzun zamandır maybelline gel eyeliner kullanıyorum küçük gözüktüğüne bakma ne zamandır kullanıyorum hala bitmedi içinde kendi fırçası da var ama onu sevmezsen başka fırça da kullanabilirsin Sondor renk seçenekleri var

flormarin ucu kece gibi olani ve maybelline colossal kajal i kullaniyorum tavsiye ederim

meybelin kolassal yarım saatte dağıldı ..bana cidden çok dayanıklı bir şey lazım ..primer kullanmak istemiyorum

jel de denedim. olmadı
.fırçalı liner olsa daha iyi

meybelin kolassal yarım saatte dağıldı ..bana cidden çok dayanıklı bir şey lazım ..primer kullanmak istemiyorum

jel de denedim. olmadı
.fırçalı liner olsa daha iyi
Ben de dagilma yapmadi bilemedim simdi ama flormar kece gibi olan cok daha dayanikli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…