Eyeliner kullanmayı bileen varmıı:)

gözlerini elinle biraz çekik tutarsan daha rahat sürebilirsin belki ama burda da anlatması zor bence deneyerek öğrenirsin bende öyle öğrendim ilkte zor oluyo :):)

burda anlatmakla olmaz ki canım bence internetten videolar izle ve evde kendin deneye deneye yap
gerçekten el alışkanlığı sadece
ama eğer henüz acemiysen kalem şeklinde olanlardan al:

flormar-eyeliner pen-5 tl olması lazım.keçeli kalem gibi.acemiliğin gidene kadar bunu kullan.daha sonra daha iyilerini alırsın a.s.

evet tatLım hatta ucuz bişey al ki bittiğinde üzülmee .. :))

Flormar Pen Eyeliner alabilirsin .. daha sonra iyi markaya geçersin ..

Yalnız şikayetin kalın sürmekse canım kalem şeklinde olanlarla ince çekme şansın daha az bence. Sen yine normal fırçalı bişi al, arkadaşların dediği gibi deneye deneye öğrenirsin. Bu arada kızlar pastelin lame simli eyelinerı müthiş tavsiye ederim. yeni aldım, sürdükten sonra kurumadan dağıtırsanız far gibi de pırıltı verebilirsiniz. Kullanışlı baya simi de abartılı değil.

hmmm deneyelim o zaman canımm bende kajal kullanıyorum .. simlisi ..

birde buna bakalm fiyatı nedr ?

hmmm deneyelim o zaman canımm bende kajal kullanıyorum .. simlisi ..

birde buna bakalm fiyatı nedr ?

canım fiyatı benim aldığım parfümeride 8,50TL idi. gerçi dayanamadım kızın gözünde petrol mavisi vardı, onu ve bi de morundan 3 renk aldım tam üst kirpiğin üstüne incecik çekince şahanekaydirigubbakcemile2

yaaa böyle deme şimdii bugün de dışarı çıkıcaam alırım bakkk kaydirigubbakcemile3

deneyerek öğreniliyo tamamen. ama yılmamak lazım biraz zor bi iş
ilk başta keçeli kalem gibi olanlar var onlarla başlayıp sonra likite geçmek daha iyi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…