Göz Makyajı eyeliner hangi marka önerirsiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

lit.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
105
0
ben golden rose kullanıyorum memnunum ama yeni almayı düşünüyorum iyi bir marka olsun ve yumuşak uçluları kullanabiliyorum sert olanlar çok kalın oluyor. Bir de kalıcı olması da önemli şimdiden teşekkürler..:KK61:

ben golden rose kullanıyorum memnunum ama yeni almayı düşünüyorum iyi bir marka olsun ve yumuşak uçluları kullanabiliyorum sert olanlar çok kalın oluyor. Bir de kalıcı olması da önemli şimdiden teşekkürler..:KK61:

Bende golden rose kullanıyordum memnundum. Geçen gün inglot un gel eyelinerını ve ayriyettende 31T nolu kesik uçlu eyeliner fırçasını aldım. 1 kere denedim ve çok güzel.Bugüne kadar golden rose la napmışım ben yahu dedim. Akma derdi falanda yok. Sürüyorsun ve unutuyorsun. Çıkarması biraz zordu fakat bir blogda zeytinyağıyla kolayca çıktığını okumuştum. Birdahaki sürüşümde öyle çıkarmasını deneyeceğim. Fırçayla beraber ikisini 58 Tl ye aldım. Tavsiye ederim çok güzel bir ürün. Ayrıca uzun sürede gider diye düşünüyorum.

Bende geçen gün loreal superliner carbon gloss aldım.watsonsta 26tl fiyatı.Sürümü çok kolay ince fırça gibi değil ama kalın ve sertde değil.Netten bi bak ben tavsiye ederim.

Bu arada inglot alan arkadaşım sürümü rahat oluyormu ben gel eyeliner hep denemeye niyetleniyorum bi türlü emin olup alamadım.

Bende geçen gün loreal superliner carbon gloss aldım.watsonsta 26tl fiyatı.Sürümü çok kolay ince fırça gibi değil ama kalın ve sertde değil.Netten bi bak ben tavsiye ederim.

Bu arada inglot alan arkadaşım sürümü rahat oluyormu ben gel eyeliner hep denemeye niyetleniyorum bi türlü emin olup alamadım.

Canım yapısı biraz kalın ama sürümü zor değil ben zorlanmadım. M.a.c in varmış birde o daha kremsiymiş ama göz kapağı çok yağlananlar için onu tavsiye etmiyorlar. Akma yapabiliyormuş. Ben inglotu bloglardan baya araştırıp almıştım. Şimdilik memnunum. İstersen gidip deneyebilirsin tatlım. Çok yardımcı oluyorlar. Özellikle cevahirdeki inglot çalışanları baya ilgililer. İstanbuldaysan cevahirdeki inglota gitmeni tavsiye ederim

cevahirin dibinde çalışıyorum zaten:) tamam canım ilk fırsatta denicem,önceki akşam gezerken girip bakçaktım bişi oldu unuttum kaldı.gidimde bir sürsünler:))

cevahirin dibinde çalışıyorum zaten:) tamam canım ilk fırsatta denicem,önceki akşam gezerken girip bakçaktım bişi oldu unuttum kaldı.gidimde bir sürsünler:))

Canım onlara sürdürtme sen kendin sür. Onlar sürerse yapısını anlayamazsın. Zaten içerde gördüğün bütün ürünler tester. Denemek için fırçalarda var. Otur sür dene beğenirsen alırsın. :KK16:

KESİNLİKLEEEEEE

İNGLOOOT

burda yorum yazan herkese bunu öneriyorum en kalıcı en kolay sürülen marka bu tüm makyaj uzmanlarının ilk aklına gelen budur.mac daha kremsi olduğundan inglot gel eyeliner la karşılastrılamaz...neyse kızlar gidin ve görün:KK9::KK9:

yumuşak uçlu istemişin amaaa bence dipliner dene derimm, kullanımı çok rahat,çok kolay.. ben flormarınkini kullanıyorumm ve çok memnunum..

ben de bimden aldım color me..öğrenmek için almıştım ama gayet güzel çıktı tavsiye ederim..:21:

X