Bölgesel İncelme extrajel kullanan varmı lütfen yardım edin ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

esra87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10
0
arkadaşlar benim 2 yaşında bir kızım var ve doğumdan sonra göbek kaldı bende.arkadaşlar fizik güzel ama şu göbekde olmasa diyolar bende kafaya taktım extrajel aldım ve hergün mekik çekiyorum acaba aranızda extrajel kullanan varmı bide nasıl kullandığını anlatırsa çok memnun kalırım cvplarınızı bekliyorum :KK43::KK43::KK43:

ben kullandım düzenli kullanımda gerçekten faydası var kullanımına gelınce hergün temiz cilde uygulaman gerekiyor elıne bır mıktar alıp sorunlu bolgeye yedirene kadar suruyorsun daha sonra surdugun yerde ferahlık hıssı duyuyorsun bu cıldın urunu emdıgıne işarettir. ben hergun bır kere suruyordum eğer imkanın varsa hergun duştan sonra kullan eğer hergun duş alamıyorsan o zaman uygulayacağın bolgeye bir kaç kere sıcak havlu koy gozenekler açılsın umarım yardımcı olabılmışımdır.

bilgilerin için tşk ederim ben günde 3 kere kullanıyorum dediğin gibi mentol gibi ferahlık hissediyorum bide sızlama oluyor sonradan. tabi bazen. işe yarıyor demekki anladığım kadarıyla bişey daha sorcam çok olmassam peki ne kadar kullandın ona göre bende öyle kullanayım:KK59::KK59:

ben düzenli bir şekilde günde iki kere bır ay boyunca kullandım eve gelen yatılı mısafırlerden dolayı bırakmak zorunda kadım devamlı kullanmayı çok istiyorum aslında özellikle selülite çok faydası var benim bir ay içinde bacaklarım pürüzsüz olmuştu ve 1,5 - 2 cm incelme sağlamıştım gerçekten ama dediğim gibi şartlar yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım şimdide para sıkıntısı yüzünden başlayamadım bir türlü ama en kısa zamanda tekrar 250 ml. alacam ....

konu tekrarı diye bütün konular kapatılmış......burasıda yeni açılmış ve sadece 3 yorum var!!!2009 dan beri varolan bi konu hakkında sadece 1aylık 3 yorummu var bu sitede.....site yöneticileri yardımcı olursa sevinirim açık olan daha eski bi forum varsa konuyla ilgili...yada burdan devam ediliyorsa alıpta kullananlar bizi aydınlatırsa sevinicem...ben aldım ara ara kullanıyorum ama öyle ilk anda incelme diye birşey söz konusu değil sporda yapıyorum sporun verdiği bi sıkılaşma var amakremden bi fayda görmedim açıkçası spor yapmadığım zamanlar hiç bir fark yok.......

valla ben tam 4 hafta kullandım ama evde surekli mekik çektim 4 haftada 4 cm inceldim tabi bırakmamak lazım sürdüğünde göbeğinde mentol gibi ferahlama oluyorsa güzel işe yarıyor demektir kullanmana devam et bence ben şimdi yeni aldım tekrar başlıcam baya bi ara verdim sen hiç ara verme ve sürekli göbek eritme egzersizleri yapmanı tavsiye ederim....

X