Expigment 4 yüzde yan etkileri

güzellik rutinlerimiz topiğine gelin yarın.orda ciltteki leke sorunlarından anlayan bir arkadaş var.ben expigmenti yüzümün heryerine değil leke olan yere uyguladım sadece ince bir tabaka kış boyu.kollarıma ve omuz başlarımaysa daha yoğun uyguladım.yazın asla kullanılmamalı .o kadar büyük lekeler bir expigment yapışta soyulup kurtulunmaz.basit bir yanık bile elimizde vs 15 günde iyileşiyor değil mi?gene de izi kalıyor geçmesi 1 ayı buluyor o izin.yüzde nasıl iyileşsin medacassol kremle 1 haftada?
Bende soyulmalar başlayınca expigmenti kesmiştim, bir sonuçta alamadım. 🙁 Madecassol bir aralar fenomenlerinde reklamları sayesinde en çok satan ürünlerdendi. Selin Cigerci Madelep diye muadilini çıkarmıştı. Kozmetikte çok bilgim yok ama cildiyenin tavsiyesi ile bazı dermatolojik ürünler kullandım.Başlığınızı takip edeceğim. 🙏🏻

Valla bende bir gaza geldim yaptım yüzümü öyle yapınca çok korktum agladim ama sonu deydi komple soyuldu yüzü m ve lekesiz oldu yüzüm yine çok şükür 😊ve bu bide ben çabuk etki göreyim diye komple tüpü 2 günde bitirdim 🤣cumartesi başladım çarşamba yüzüm tamamen temizlendi büyük risk aldım ama deydi kullanacak olan mutlaka o kremin yanında mutlaka Madecassol krem alsınlar ben onun sayesinde toparladım soyulma kabuklanma başlarken bu kreme geçiş yaptım 😊
Merhaba bende expigment ve madecasol u aldım bugün ve bu akşam surecegim. Eczacı madecasolu sabah sur dedi sizde bu şekilde mi kullandınız ? Yüzünüz şuan ne durumda ?

Geçmiş olsun.

Geçiçi olduğunu düşünüyorum ama birkaç ayınızı alabilir belki.
Bende seneler önce kışın peeling yaptırmıştım ve yüzümde böyle yanıklar oluşmuştu.
Sonra gittiğim başka bir doktor sadece Avène cicalfate repair krem yazdı.
3 ay boyunca günde 3 kere tabaka halinde o kremi sürünce yavaş yavaş geçmişti.
(komedojenik bir krem değil)
Güneşten korunun, mümkün oldukça güneşli havalarda korunmadan dışarıya çıkmayın.
Ve tabiiki bir doktora görünün.

Acil şifalar dilerim.
Ne peelingi yaptırmıştınız acaba kimyasal mı? Ne için yaptırdınız, fayda gördünüz mü

X