Expigment 4 yüzde yan etkileri

ESRA_GEBZE

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
6
5
37
Lütfen acilen yardımcı olursanız sevinirim internette rast gele karşıma expigment 4 cilt lekelerine inanılmaz faydalı kesin çözüm diye paylaşım gördüm gittim aldım gece yatmadan yüzüme uyguladım sabah kalktıgımda yüzüm kıpkırmızı idi hemen yıkadım ama yüzüm yanmış resim attım başına bu durum gelen varmı ne yaptı ve yüzüm aşırı gergin kaşınıyor kızarık ve yüzüm karardı ten rengim bu geçicimi lütfen yardımcı olun nemlendirici sürüyorum cildin kararıyor yıkayıp öyle dursun diyorum kırışık olmuş gibi oluyor lütfen yardımcı olun 😢😭😭

Gecmis olsun , Cok acil cildiye doktoruna görünün, asla elinizle soymayin, disari cikmasaniz da 50 Faktor gunes kremi gunde bir kac defa surun genis sapka takin, yoksa lekeler kalir

Geçmiş olsun.

Geçiçi olduğunu düşünüyorum ama birkaç ayınızı alabilir belki.
Bende seneler önce kışın peeling yaptırmıştım ve yüzümde böyle yanıklar oluşmuştu.
Sonra gittiğim başka bir doktor sadece Avène cicalfate repair krem yazdı.
3 ay boyunca günde 3 kere tabaka halinde o kremi sürünce yavaş yavaş geçmişti.
(komedojenik bir krem değil)
Güneşten korunun, mümkün oldukça güneşli havalarda korunmadan dışarıya çıkmayın.
Ve tabiiki bir doktora görünün.

Acil şifalar dilerim.

Geçmiş olsun.

Bende seneler önce kışın peeling yaptırmıştım ve yüzümde böyle yanıklar oluşmuştu.
Güneşten korunun, mümkün oldukça güneşli havalarda korunmadan dışarıya çıkmayın.

Acil şifalar dilerim.
Çok teşekkür ederim cevapladığınız için yüzüme nemlendirici sürünce dökülme olmuyor yıkayıp hiçbirşey sürmeyince geriliyor ve soyulma oluyor sence gerilip dökülmesimi ıyi

Yüzünüzü yakmış muhtmelen cok ağır bir krem zaten, doktor kontrolünde kullanmamak büyük hata. Güneş kremi sürün dışarı cıkarken yoksa izleriniz kalıcı hale gelir. Bir de hiç vakit kaybetmeden cildiye uzmanına gidin kafanıza göre sürdüğünüz başka ilaçlar fayda etmez muhtemelen

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için yüzüme nemlendirici sürünce dökülme olmuyor yıkayıp hiçbirşey sürmeyince geriliyor ve soyulma oluyor sence gerilip dökülmesimi ıyi
Rica ederim.

Cildinizin bariyer fonksiyonu bozuldu yanıktan sonra.
Ondan dolayı nemlendirici sürmediğiniz için geriliyor.
Öyle bırakmayın mutlaka nemlendirici sürün.
Iyileşmesi için nemlendirilmesi lazım.

Geçmiş olsun.

Acil şifalar dilerim.
Çok teşekkür ederim hamilelikte bir anda çıkan lekelerdi tesadüfen görünce denemek istedim ama olmadı cildim dökülmeye başladı ama merak ettıgım nemlendırdıkten sonra yanan deri soyulurmu bu siyah yanan derı

N
Rica ederim.

Cildinizin bariyer fonksiyonu bozuldu yanıktan sonra.
Ondan dolayı nemlendirici sürmediğiniz için geriliyor.
Öyle bırakmayın mutlaka nemlendirici sürün.
Iyileşmesi için nemlendirilmesi lazım.
mlendırıcı yaptıktan sonra bu yanan dedi yanaklarımdakı siyah deri dokulurmu kantaron yağı ve güneş kremi sürdüm ama soyulan deriler gitti yüzümdekı bu yanan deri soyulması duracakmı😭😢😭

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için yüzüme nemlendirici sürünce dökülme olmuyor yıkayıp hiçbirşey sürmeyince geriliyor ve soyulma oluyor sence gerilip dökülmesimi ıy
Güneşli havalarda cildinizi korumazsanız iz kalır.

Derinin yanık görünen siyah kısımları soyulmuyor, krem sürdükce geçiyor yavas yavaş.
Yani bende öyle olmuştu en azından.
Dediğim gibi benim iyileşme sürecim 3 ayı bulmuştu kış aylarında.
Birde benim yanıklarımı geçiren onarıcı kremi tavsiye ederim.

Ben bunu size moral olması açısından kendi tecrübelerime dayanarak yazdım.

Tabiiki öncelikle en iyisi bu konuda bir doktora görünmek.

Moralinizi bozmayın geçiyor yani.
Tekrar geçmiş olsun.

Seneler önce annem teyzem falan kullandı yüzdeki siyah lekeler için. Yüzleri kızardı soyuldu ama böyle yanık gibi olmadı. Bide güneşe çıkmamak gerek sanırım o kremi sürünce gece yatmadan sürüyorlardı

Sabah eczaneden Madecassol krem aldım sürdüm sonuç şu anda bu sadece kızarıklık kaldı kremi sürdüm yarim saat sonra hasarlı deriyi attı lekesiz pürüzsüz cilt oldu çok şükür 😊😊

Coooookkk dikkat edin gunes kremi surmeye ve yuzunuzu gunesten korumaya , bebek cildi kadar hassas yuzunuz su anda

Lütfen acilen yardımcı olursanız sevinirim internette rast gele karşıma expigment 4 cilt lekelerine inanılmaz faydalı kesin çözüm diye paylaşım gördüm gittim aldım gece yatmadan yüzüme uyguladım sabah kalktıgımda yüzüm kıpkırmızı idi hemen yıkadım ama yüzüm yanmış resim attım başına bu durum gelen varmı ne yaptı ve yüzüm aşırı gergin kaşınıyor kızarık ve yüzüm karardı ten rengim bu geçicimi lütfen yardımcı olun nemlendirici sürüyorum cildin kararıyor yıkayıp öyle dursun diyorum kırışık olmuş gibi oluyor lütfen yardımcı olun 😢😭😭
Aynı durumu hatta beterini bende yaşadım aynı kremle. Doktor eksik bilgi vermişti bana oysa ki çok hassas ve aşırı dikkatli kullanılması gereken bir kremmiş. Bi kere bu cildi ciddi derecede soyan bi krem olduğu için önce cildin alt tabakasında ki o lekeleri yüzeye çıkarıyor sonra zamanla artık lekesiz bi cilt ortaya çıkıyor ama bunun için çok çok sabırlı olmak gerek. En önemlisi yazın güneşte kesinlikle kullanılmamalı. Günde üç kez güneş kremini sürmeliymişim. Ben yazın başlamıştım asıl dramatik kısmı üniversiteye başlamama üç gün kalmıştı asfg. Fondöten bile kapatamadı cildimi iki kat sürdüm yok kapanmadı kahverengi güneş lekelerim siyaha dönüşmüştü. Ağladım o gece inanılmaz moralim bozulmuştu bunu da böyle anlatıyorum ama yanlış anlamayın tecrübe sadece :KK70: Sonra kullanmayı bıraktım ve her gece güneş kremini yoğurtlar gibi sürdüm tüm cildimi kalın tabaka halinde bir iki hafta sonra çok şükür eski haline dönmüştü. Kızarıklık ve yanmalar normal cilt soyuluyor çünkü ona korkmanıza gerek yok zaten direk 4 vermeleri yanlış 2 ile başlamak gerek. Ama güneş kremini bol bol sürün cildinize özellikle gece yatmadan kalınca sürün ki o yatıştırıyor. Çok geçmiş olsun ben doktora az sövmemiştim zamanında :KK70:

Şu anda cildim pürüzsüz ve lekesiz ama kızarıklık var ve şu anda cildim çok hassas en az 10 gün evden dışarı çıkmayı düşünmüyorum bu hassaslık ne zaman geçer eski halime ne zaman döneceği sizce sonuç yazan şimdiki halim öbürü eski halim bakalım tamamen eskisi gibi olacakmıyım 😊
Valla bende soyulma yapmamıştı ciltten cilde değişiyor evet kullananların çoğu bebek poposu gibi oldu cildim diyor :KK70: Ama bende baya zaman alması gerekiyordu çünkü lekelerim derinmiş korktum risk alamadım. Güzel soyulma yapmış sizde :)

Valla bende soyulma yapmamıştı ciltten cilde değişiyor evet kullananların çoğu bebek poposu gibi oldu cildim diyor :KK70: Ama bende baya zaman alması gerekiyordu çünkü lekelerim derinmiş korktum risk alamadım. Güzel soyulma yapmış sizde :)
Valla bende bir gaza geldim yaptım yüzümü öyle yapınca çok korktum agladim ama sonu deydi komple soyuldu yüzü m ve lekesiz oldu yüzüm yine çok şükür 😊ve bu bide ben çabuk etki göreyim diye komple tüpü 2 günde bitirdim 🤣cumartesi başladım çarşamba yüzüm tamamen temizlendi büyük risk aldım ama deydi kullanacak olan mutlaka o kremin yanında mutlaka Madecassol krem alsınlar ben onun sayesinde toparladım soyulma kabuklanma başlarken bu kreme geçiş yaptım 😊

bu resimler sizin değil bence.expigmentte böyle birden soyulma ve birden iyileşme olmaz.

Madecassol’ün hücre yenileyici özelliği var ama sizde cidden mucize yaratmış 😍

ben hiç inanmadım bu resimlere valla.expigment 3 ay kullandım ne böyle aşırı soyulma yapıyor ne de 3 5 günde cildi pırıl pırıl yapıyor.
Ben expigmenti cleocin T ile beraber kullanmıştım. Bu fotograftan daha kötü sonuç vermişti. Cüzzamlı gibi yüzüm dökülmüştü. Bir daha kullanmadım. Hangisi buna sebep oldu bilemiyorum. 🙁

Ben expigmenti cleocin T ile beraber kullanmıştım. Bu fotograftan daha kötü sonuç vermişti. Cüzzamlı gibi yüzüm dökülmüştü. Bir daha kullanmadım. Hangisi buna sebep oldu bilemiyorum. 🙁
güzellik rutinlerimiz topiğine gelin yarın.orda ciltteki leke sorunlarından anlayan bir arkadaş var.ben expigmenti yüzümün heryerine değil leke olan yere uyguladım sadece ince bir tabaka kış boyu.kollarıma ve omuz başlarımaysa daha yoğun uyguladım.yazın asla kullanılmamalı .o kadar büyük lekeler bir expigment yapışta soyulup kurtulunmaz.basit bir yanık bile elimizde vs 15 günde iyileşiyor değil mi?gene de izi kalıyor geçmesi 1 ayı buluyor o izin.yüzde nasıl iyileşsin medacassol kremle 1 haftada?

X