evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Zor bir durum acele etmeyin dua edin sabredin...zaman herşeyin ilacı olur umarım

Bu şahıs yokken neden boşanmadınız peki.
Aldatmanın bedensel olmasına gerek yok,siz kafanızdan zaten bunu yapıyorsunuz.
ya anlamıyorsunuz adam boşanmak istemiyor yemin ederim bitmiş bir evlilik kağıt üzerinde duruyor sadece aramızda hiç birşey geçmiyor ayrı ayrı odalarımız var

dokunma falan yok kağıt üzerinde evliyiz yazdım ya ben gitmek istemiyorum bırakmıyor gözümün önünde otur çocuklara bak gitme bir yere diyor boşanma yok diyor ben ne yapayım
Bu arada sürekli niye ağlıyorsunuz sevgilinizle?
Cidden ne zaman ağlamaya başladınız sevgili olmadan önce mi sonra mı

Çok değişik şeyler oluyor ülkede ben takip edemiyorum artık..

asla bahane değil yazdıklarım birde yazmadıklarım var eşim beni soğuttu herşeyden çok iğrenç istekleri de vardı
Eşim beni soğuttu eşim beni kesti eşim beni asti eşim eve kadın getirdi eşim annemi öldürdü babamı dövdü Cocugumu sattı .
Yani bahsedilen Her ne iğrençlik olursa olsun aldatmanın gerekçesi olarak sayılamaz, aldatmanin izahı ve özrü olamaz.

Bu arada sürekli niye ağlıyorsunuz sevgilinizle?
Cidden ne zaman ağlamaya başladınız sevgili olmadan önce mi sonra mı
ya ağlıyorsun derken yani gözlerimiz doluyor çıkamıyoruz işin içinden oda bende farkındayız yanlış bu hata bu ama ne yapacağım bilmiyorum eşimle eş dediğime bakma sadece kağıt üstünde evliyiz en son tekrar boşanma teklif ettim red ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…