Evlilikte Sevgiyi Neler Öldürür?

Sen simdi evliligin en güzel tarafini yasiyorsun canim bu ilk aylar ilk seneler gercektende evliligin en güzel yillari tadini cikar rabbim insallah bir ömür boyu mutlu ve mesut eder sizi.

Ve burda yazilanlari örnek al hicbir zaman müstakbel esinle sohbetini kesme, tabiki kimse bilemez acaba dogru insanmi?? Bir ömür berabermi olucaz?? Bende bilemem ama eger iki tarafta bunun icin caba sarf ederse acisiyla tatlisiyla el ele verip saygiyi ve sevgiyi bozmasa cok iyi bir yoldasin demektir.

Allah tammamina erdirsin canim sevgiyle.a.s.

Önceden iki ayrı hayat varken şimdi tek hayat olarak görürseniz evliliklerde her şey rutin olur. bu Tek düze yaşam da insanı bir süre sonra bayar. Şunu unutmayalım ki evliliğimizde benim hayatım, senin hayatın ve bizim hayatımız olarak 3 değişik zaman dilimini oluşturabilmişsek her şey yolunda gidecektir.

Sağol canım önerilerin ve ilgin için aynı kanıdayım ben de... İletişim her şeyin başı... İletişim olmayınca hiçbir şey yürümüyor bu dünyada, o yüzden saygıdan iletişimden sevgiden yoksun bırakmam k gerekiyor ne verirsek onu alırız büyük ihtimalle öyle düşünüyorum, istisnalar da vardır tabii. İnşallah o istisnaları karşımıza çıkarmaz allah.a.s

çok güsel bi yazı ilk olarak paylaştığın için teşekkür ederm.o kadar güsel yazılmışki yazı üzerine başka bi kelime bulamıorum yanlızca herkesin sevdiğine sevigsini sölerken içten SENİ SEVİYORUM demesini temenni ederim

Canım benim aynen katılıyorum. Biz kadınlar erkeklere sen demeyi çok çabuk kabulleniyoruz ama erkekler malesef beceremiyorlar hep ben diyorlar. Erkekler için biz kavramı yok denecek kadar az evliliklerde ........Evlenince kadının benliği bitiyor ve bizin içinde kadının yeri kalmıyor. O yüzden evlilik bayıyor ve bitmesede kabullenilmiş bir kısır döngü oluyor...........:oklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…