EVLİLİK yıldönümümüzü unuttu

E

EU1

Ziyaretçi
........................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
herkes aynı şeyden yakınıyo yok yani bu adamlar böyle anlayışsız ilgiye ihtiyacın varmı füşünmezler ancak kendileri isterse yanaşırlar üstüne düşme diycem ama aynı ev içindede yabancı olunmazki sabretceksin yapcak bişey yok başka ilgilencek şeyler bul kendine umursamıyo gibi davarn ona belki biraz ilgisini çekersin Allah yardım etsin umarım neşeli günler geçirirsin.

cnm benim tanıyosun eşini öncedende böyleymiş.üstelik söylediğindede nerdeyse dalga geçmiş.normalde ilgili bir eş olsaydı evlilikte ölçü önemli günleri hatırlayıp hatırlamama değil derdim.ama sizinki biraz rahat.bazı şeyleride söyledikten sonra hiç kıymeti yok bana göre.bence sizde unutun gitsin.belki bu sefer dikkatini çeker.a.s.

neden su erkekler bizim kadar ince düşünmüyor :mymeka:

Ah güzelim malesef bir çok erkek bu konu da baya bir eksik.
Onlar bizim kadar ince düşünemiyorlar.
Ben bunun sizi sevmediği anlamına gelmediğini düşünüyorum.
Bence hayatı kolaylaştırmak lazım.
Mesela çok fazla beklentiye girmemek lazım.
Beklenti ne kadar artarsa hayal kırıklığı ve mutsuzluk o kadar artıyor.
Mesela ondan hatırlamasını beklemek yerine keşke bir kaç gün önce hatırlatsaydınız.
Hayatımızda da onların odak noktası haline gelmesine izin vermemek gerekiyor.
Kendiniz için birşeyler yapın mesela.
Bir başkasından beklediğiniz ilgiyi kendiniz kendinize gösterin.
Deneyin pişman olmazsınız.....

bugün bizim ilişkimize başladığımız günün yıl dönümü...ama ben bunu senin yazını okurken farkettim......benimkinin bundan haberi bile yok....bizim bir nikah günümüz var bir de düğün günümüz ama beyfendi ikisini de sıradan günlermiş gibi geçirdi....ben de fazla takmadım aslında...ama ben en çok kendi doğumgünüme önem veririm...çok iyi bilir ki eğer o günü atlarsa başına çok fazla şey gelecek...2 ay öncesinden planını yapmaya başlar..bence siz de evlilik yıldönümlerini atlayın, önemsemeyin...sonra da kahvaltı sofrasında örneğin "biliyor musun 5 gün önce bizim evlenme yıldönümüzdü, bugün çok sevdiğim bir arkadaşımın doğumgünü var, onu hatırlayınca farkettim ama o zaman aklıma gelmedi" deyin....o da önemsenmediğini hissetsin ya da bununla hiç uğraşmayın.....hiç bu konuyu açmayın......

ah aytenım b u erkekler hep aynı canım benım bi seniki deyil yani kız sorun yapma bence onların yaratılışıyla bizimki bir degil canım .... kaç senelik evlisiniz... bu ayın 7 dede bizim vardı .... 15 senemiz olur uzatma boş ver bazan takarsan sen üzülürsün .

slm. madem senin icin cok özel bir gün keske sen birseyler yapsaydin süpriz falan belki o zaman utanirdi o zaman senin icin bu günün ne kadar önemli oldugunu ona belli etmedigin icin oda unutmustur genekde erkekler böyle seyleri aklinda tutamiyor onun icin bizim hep hatirlatmamiz lazim. hadi kutlayin evlilik yildönümünüzü

Takmayın kızlar böyle şeyleri. Evlilik yıldönümünüz kutlansa ne olur kutlanmasa ne olur. Önemli olan huzur, sağlık ve mutluluktur. Böyle eften püften sebeplerle kendinize eziyet etmeye değermi.
Bizde ilk sene kutlamıştık ondan sonra 17 sene ikimizde es geçeriz, hiçte sorun olmadı.
Huzurum olsun yeter bana.

Hata sende bir ay öncesinden hatırlatacaksın.....Unutmaz unutamaz benimki:eek:klava: kaydirigubbakcemile
Bir ay önceden yıldönümünü de doğumgünümü de hatırlatmaya başlarım.10 gün sonra 1 hafta kaldı yarın şeklinde..
Hatta ne istediğimi de söylerim.İstemediğim veya hoşuma gitmeyecek birşeyi alacağına istediğim birşeyi alsın di mi....a.s.:kahve:

Takmayın kızlar böyle şeyleri. Evlilik yıldönümünüz kutlansa ne olur kutlanmasa ne olur. Önemli olan huzur, sağlık ve mutluluktur. Böyle eften püften sebeplerle kendinize eziyet etmeye değermi.
Bizde ilk sene kutlamıştık ondan sonra 17 sene ikimizde es geçeriz, hiçte sorun olmadı.
Huzurum olsun yeter bana.

söyleyeceklerimi yazmışsın zaten arkadaşım.
senenin bir günümü hatırlanmak bence değil.eşlerimizden hergün sevgi görüyorsak zaten hergünümüz evlilik yıldömüdür.bencede yeterki sevgi saygı , huzur ve en önemlsi sağlık olsun .benim eşimde hatırlamaz kafaya takacak kadar önemli bi dert değil.yuvamda mutlumuyum evet hemde çok :nazar:

sende kafaya takma evde huzurun varsa yıldönümü doğum günü bunlar gereksz ve kafa yormaya değmeyecek kadar boş şeyler sositososito

seninki gene iyiymiş kuzum :nazar:
biz evlilik yıldönümümüzde boşanmaya kalkıştık :ecrin_bebek:
hoş halada bu fikri aklımdan çıkarmış değilim sositososito

hemen hemen her bayan böyle şeylere önem verir...eğer bu kadar üzülüyorsan ve özel bi gün tabii en azından diğer günlerden farklı geçsin istiyorsan sende benim gibi yap ondan bekleme....benimki unutmaz ama bişey yapmayı beceremez o yüzden hep ben hazırlık yaparım ondan beklemem...en azından sonra üzülmem...oda şaşırır bu kadar önem verdiğimi görünce birazda mahçup olur kendi o kadar önemsemiyo diye...sende hazırlık yapmış olsaydın keşke bak o zaman nasıl mahçup olduğunu görürdün...test edilmiş onaylanmıştır.

kızlar mahçup kalacak bi yapı yok esimde neyse artık bosverdim umrumda degil .. onun için önem arz etmiyorsa benimiçinde önem arz etmiyor artık ... valla evlilikten anlayısım degisti evliligin tek getirisi çocuk bitanecik kıvırcıgım artık babası umrumda degil

X