EVLİLİK TEKLİFİ ALDIMMM

Bn iletişim kurmadım onunla, o bana ulaşıyordu her seferinde. yoluma devam etmeye çalışıyorum şu an sevgilimi seviyorum tabi. korkuyorum sadece
Bacım daha on gün önce 'seviyorum duygularıma ket vuramıyorum ya her şey güzel olursa ihtimalini düşünüyorum bla bla' diyordun kumarbazdan için?

Adamı aldatan sizsiniz kalbiniz hâlâ eski nişanlıda( eski nişanlıya his duymak ,buraya konu açacak kadar kafa karışıklığı)
Tam emin olmadan böyle suya atlarsaniz ilk boğulan siz olursunuz . Adamı resmen yara bandı yapmış eski nişanlıya nisbet yapıyorsunuz.Umarım adamin gözü açılır,sizin kafa kalp karışıklığınızı fark edip kendi yoluna bakar.....

İlk kumar konunuzu okuduğumda sizi akıllı biri sanmıştım ama yanılmışım. Neden yazılanları anlamamakta direniyorsunuz. Üç gün önce eski nişanlınızla ilgili konular açıp buradakilerden medet umdunuz. Nişan bittikten iki hafta sonra başlayan ilişkiden kimseye fayda gelmez. Siz zaten sağlıklı değildiniz o da sizin yaralarınızı gördü. Kimse kendisi gibi davranamadı yani.

Daha geçen hafta kumarbaz eski nişanlını affetmeye çalışıyordun bu kim bu nereden çıktı

Nasıl atlattınız?

Kıskanç olan sensin ,doğru mu anladım ?

“Arkadaslariyla ciktiginda bile yazsin istiyorum” bu yetti bana neden bu kadar endiseli oldugujun. Kendini biliyorsun cünkü
Takintili ilgi hastasi biriysen sonuc kacinilmaz.
Relax ol, hayirlisini dile

Eskisine dön, birbirinize layıksınız. Kumarbaz & Sadakatsiz, sizi düğünümüze bekleriz diye de davetiye bastır.

Pardon adam aileni de dolandırmıştı o title'ını unuttum.

yani bunu gördükten sonra ben de gerçekten herif inşallah kurtulur dedim...

Diğer konularınıza baktım. O konularda eski nişanlınızla ilgili ya bir daha böyle bir aşkı tadamazsam falan demişsiniz. Bence şu anki erkek arkadaşınıza karşı evlilik için gereken duygularınız yok. Bence evlenmeyin kabul etmeyin. Kafanız ya eski nişanlınızda onda olmasa dahi şu anki erkek arkadaşınıza evlenecek kadar aşkınız veya sevginiz yok. Aldığımı severim kafasıyla hareket ediyorsunuz gibi bence hem kendinize hem erkek aşkınızı yazık edersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…