EVLILIK TARIHI ALDIK VE BUGUN AYRILDIK.

Bety1092

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2017
94
17
Merhaba yasim 25. Evlilik karari aldik ve nikah tarihi icin basvurduk. Sosyal medya hesaplarimizi kapamistik cunki nisanlim fake hesaplarin yazmasindan rahatsz oldu lakin bir baktim nisanlim twitter kullaniyor. Kapatmasini rica ettim fakat o kapatmak yerine benimle tartismaya girdi sonra ben konusmadgm halde konusmjyrm diye beni dovdu. Cok icim aciyor suan sosyal medya bir insandan evlenecegin insandan nasil daha degerli olabilir ? Nasil unuturum cok agir geldi bana yardim edin. 》》》 hesaplari kapatmayi nisanlim istedim bazi sebeplerden ve nasil unuturum derken yasadiklarimi kastediyorum kisiyi degil. Sadece sevgime emegime yazik buna cok uzuluyorum《《《《

Son düzenleme:
Merhaba yasim 25. Evlilik karari aldik ve nikah tarihi icin basvurduk. Sosyal medya hesaplarimizi kapamistik lakin bir baktim nisanlim twitter kullaniyor. Kapatmasini rica ettim fakat o kapatmak yerine benimle tartismaya girdi sonra ben konusmadgm halde konusmjyrm diye beni dovdu. Cok icim aciyor suan sosyal medya bir insandan evlenecegin insandan nasil daha degerli olabilir ? Nasil unuturum cok agir geldi bana yardim edin
Unutmayacaksnz gidip şikayetçi olacaksınız. İyi ki ayrılmışsınız. Nikah altına girdikten sonra gelecek olan dayakları sayamazdnız artık.

Sorun sosyal medya falan değil. Nişanlınızın sizi sevmemesi ve zerre saygı duymaması. Şiddet görmüşsünüz hala sosyal medya nasıl benden daha değerli olabilir diyorsunuz. Ayrılmışsınız hayırlısı olmuş diyeceğim de siz barışırsınız bence.

Merhaba yasim 25. Evlilik karari aldik ve nikah tarihi icin basvurduk. Sosyal medya hesaplarimizi kapamistik lakin bir baktim nisanlim twitter kullaniyor. Kapatmasini rica ettim fakat o kapatmak yerine benimle tartismaya girdi sonra ben konusmadgm halde konusmjyrm diye beni dovdu. Cok icim aciyor suan sosyal medya bir insandan evlenecegin insandan nasil daha degerli olabilir ? Nasil unuturum cok agir geldi bana yardim edin

Darp raporu alın. Şikayetçi olun.

Sorun sosyal medya falan değil. Nişanlınızın sizi sevmemesi ve zerre saygı duymaması. Şiddet görmüşsünüz hala sosyal medya nasıl benden daha değerli olabilir diyorsunuz. Ayrılmışsınız hayırlısı olmuş diyeceğim de siz barışırsınız bence.
+1
Cidden burda sıkıntıyı sosyal medya olarak görüyorsanız bence de barışırsınız .

Ben anlamadım. Kız dayak yedim yazmamis ki ben mi dikkat etmedim. Yorumlar hep şiddetle alakalı. Tartistik yazıyor ama
Düzeltme yapayım. Gözlerim miyop:KK53: ve (dovdu) yazan yeri 'kovdu' diye okumusum :deli:

Başlik evlilik tarihi aldık ayrıldık değil, eski nisanlım beni dövdü olmalıydı.

Bir erkeğin (?) bir kadını dövmesi alenen üstünden gecilecek bir sey değil, büyük ve berbat bir sorundur. Ama siz dövülmek kısmından ziyade ayrılık kısmına takılmışsınız ve vurgu yapmışsınız. Erkeklere kendinizden çok deger vermeyin ve gidip şikayet edin şu karaktersizi...

Bunun için sizi döven biri evlenince neler yapar bir düşünün

Bence sakın affetmeye kalkmayın. Gözyaşlarına yalvarmalarına vs inanmayın. Sevgiydi yok evlilik yakındı diye düşünmeden kurtulun şu adamdan

Bu hayat sizin ama lütfen çok iyi düşünün

Nişanlıyken kız dövmek:KK57:
Evlilerin neye güvendiğini anlamasamda anlıyormuş gibi yaparım da buda ne be
Adam yürek yemiş kahvaltıda:sopa:

X