Evlilik mi dediniz :))

aşk deyil eğer severek evlenirsem hep elele olurum diye düşünüyorum.Aşka inanmıyorum sevgi varsa saygıda olur

BAyan ENdise,
Sizi karantinaya alıp inceleyeceğiz, insan kimyasına aykırı bu durumun nasıl olduğu ondan sonra çıkacak ortaya :)

Bence erkeklerin sağa sola attığı çoraplarla, kadınların bacaklarındaki tüyler aşkı öldürüyor, evlilik değil :smilewinkgrin:

Beatrice .!.:
BAyan ENdise,
Sizi karantinaya alıp inceleyeceğiz, insan kimyasına aykırı bu durumun nasıl olduğu ondan sonra çıkacak ortaya :)

Bence erkeklerin sağa sola attığı çoraplarla, kadınların bacaklarındaki tüyler aşkı öldürüyor, evlilik değil :smilewinkgrin:
hoş bi yaklaşım ve evet katılıyorum.maalesef doğru...:yes:

Bu nasıl güzel,doğru bir tanımlamadır yaaa...:laugh: :laugh:

Lakin, kızlar ben burada Goethe'den ,Sokrates'ten kaçıp Rimbaud'un bir sözünü hayata geçirmek için bekliyorum hala ...
'' ben bir başkasıdır. ''

O da benim kocaciiiim olecek inşallah. :laugh: :laugh:

bilmiyorum ama ben 4 yillik evliyim ve esime hala ilk günkü gibi asigim oda bana bunuda iyi biliyorum evlilik aski öldürmüyorda aski biraz icine saklamana sebeb oluyor flörtken sevgini belli etme cabasinda oldugun icin evlenince bu cabaya gerek duymuyosun cünkü onu seviyorsunki hala onunlasin diyorsun bence böyle evlilik te artik ona alismis oluyorsun

evlilik aşkı öldürüyo evet bu bir gerçek :yes:

4 ASAMASI:

1) EL ELE

2) ET ETE

3) GOT GOTE

4) GiT OTE

imza: goethe

çok güzel yaaaaaaa :)

istisnalarda olabilir ben sözlüyüm evlilik konusunda zaten önyargılıyımm..:dead:

ben sözlüyüm istisnalarda olabilir yoksa evli olmadığımdanmı böyle düşünüyorum???

ben sözlüyümm..evlilik konusunda zatan önyargılıyım..

merhaba arkadaşlar,
bende nişanlıyım. hayırlısıyla 2010 mayıs haziran gibi evlenmeyi düşünüyoruz. evlilik aşkı öldürüyor ibaresi bir nevi doğru olabilir ama önemli olan o kişiyi ne derece sevdiğiniz saydığınız ve o insanı eşiniz olarak benimsediğinizdir.
ben kendi ilişkimi örnek verecek olursam 3 yıl olacak neredeyse, ikinci yıl dönümümüzde yemeğe çıkarmıştı ve yemekten sonra tanıştığımız yere ( atlas pasajı) götürdü ve orada bana evlenme teklifini edip tektaş yüzüğü tutuşturdu elime.

biz beraberken mutluyuz, aynı yatağa baş koyuyorken, beraber uyuyorken, birlikte yemek yapıyorken, geziyorken vs. ondan ayrı olduğum zamanlarda öylesine özlüyor ve istiyorum ki onu anlatmak mümkün değil. ki biz haftanın dört günü görüşüyoruz.
herşeyimiz düzenli, görüşme günlerimiz birbirimizi aradığımız saatler. belirli bir programımız var en basiti.
daha üç beş aylık flört dönemindeyken hastalığım nedeniyle annemmiş gibi elimden tutup doktorlara götürüp saatlerce yanımda durdu işini asıp.
bence kişide bitiyor olay. önemli olan doğru kişiyi bulmak ve doğru kişi olabilmektir.
Karşındaki insanı anlıyor ve onu mutlu edebilmenin yollarını biliyorsan aşk herzaman vardır bunu unutmayalım....

Hoşçakalın.kaydirigubbakcemile5

bnde sorun su ki daha evlenmeden ask ölüyoo:) evlensem nolck kımbılırrr:KK9:

evlilik aşkı ödürüyor diyenler.. ne zordur bir de aşk evliliği yapmayanlar. o yüzdendir evlenemediğim :KK43:

X