Evliliğimin akıbeti hakkında araftayım.

İhtiyacım olan şey konusunda arkadaş haklı ama hayat şartları ve annelik görevleri olarak sizin tespitleriniz daha tutulur

Bir de bahsettiğim zaman 10 yıldan eski ,unide olduğumuz zamandan itibaren
yaşınız 37 doğru ise ben sizden biraz daha büyüğüm 25 yaşında evlenmiş oluyorsunuz diye hesapladım
ben sizden beter zamanlarda yaşadım yani liseyi üniversiteyi sms li yıllardı, bilmediğim şeyler değil.
İhtiyacım olan şey konusunda arkadaş haklı ama hayat şartları ve annelik görevleri olarak sizin tespitleriniz daha tutulur
yani bir de küçük bir yerdeyseniz kışın ortasında nereye ne tatili?
tüm aileler vs işin içine girer

konuda ailenizden bahsedip durduğunuza göre onların desteğini istiyor arıyorsunuz -olabilir bir şey diyemem.
ama 2 çocuğu -ki biri minicik- bırakıp bir yerlere gitseniz herkesin gözünde sorunlu kadın olursunuz bu sefer

Asla bırakıp gitmem çocukları şu durumda ikisi de bensiz dumur olur her çocuk gibi.Ama bu bir ihtiyaç mi evet ihtiyaç.

Ailemin desteğini istemiyorum ama köstegini de istemiyorum,öyle saçma davranacaklar ki şu anki halimden daha kötü hissedeceğim.Onlara göre eşim sakin , dürüst iyi bir insan olduğu için ben şımarık ve belasını arayan pozisyonunda olacağım.Onlara göre zaten boşanmak başlı başına falso hareket .

Bu arada eşim bugün çok daha sakin ,iki kere konuşmak istedi benimle ama ben izin vermedim.Cunku konuşmaktan ,verilen sözlerden artık nefret ettim.Kadin konuşmak istemiyorsa bitmiştir dedikleri buymuş galiba.Konusmaya inancım kalmadı.O kadar çok konuştum ki zamanında.Cocuklarla daha çok onilgilendi.Yemek hazırladı bana ısrar etti ,gitmedim.Tost yapmış getirmiş ,çocukla aynı odadaydik o yüzden mecburen aldım tostu.Sonra çay demlemis , istemiyorum dedimm.Hicbir şey yok gibi mi davranacaksin dedim .Ne var ne oldu ki dedi.Ustunu kapatıp devam edecek ,en geç öbür haftasonuna bir daha patlayacagim

Aslında bir süre meşru bir bahane ile eşimin evden uzaklasmasini istiyorum.Kimseye açıklama yapmadan iş için vs gibi uzak kalmak istiyorum.Düşünüyorum ,nasıl söyleyeceğim,nasıl uygulayacagiz.Ne tepki verecek kestiremiyorum.Sabahtan beri bunu düşünüyorum

Aynen hasta olur. Ben de benzer bir evlilikten çıktım. Epey oldu boşanalı. Evlilik bir işkence gibiydi bana. Yavaş yavaş ruh hastası olduğumu hissediyordum. Bence doğru karar verdiniz. Çocuğunuz da sevgisiz bir ortamda, normalin bu olduğunu sanarak büyümez böylece.

Aynen sebebi gören yok

Ben yazdım sandım aynı süreçteyim bu kadar olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…