Evlilige 1 ay kala bunlari yasamam normal mi ?

Cok cabuk kaniya varmissiniz gibi geldi bana zaten ben ona asik oldugumu yazmadim sevdigimi yazdim yani bilmiyorum illa ask olmasi mi gerekiyor ki ? Basta isinamadim evet ama zamanla sans verdikce isindim diyorum sevmedigimi nerden cikardiniz ustelik statusu icin evlenmedim kendisi normal hatta dusuk butceli bir iste calisiyor

Yani adam sana mok gibi davransa aşık olcan? Vallahi adamı bunaltmaya devam edersen bu gidişle o istediğin aşka ulaşırsın gibime geldi.

Dönüp yazdıklarınızı bir bakın. Konunun tamamı seviyorum, aşığım, aşık değilimler dolu.

Dönüp yazdıklarınızı bir bakın. Konunun tamamı seviyorum, aşığım, aşık değilimler dolu.
hanimefendi zaten iliski disindada kaygili biriyim ozellikle buyuk degisikliklerde hep boyle oluyor sadece evlilikte degil hep sorgularim ben yeni ise girsem de ayni seyleri yapiyorum rahat edicem mi ? ortama alisicam mi ? vsss

hanimefendi zaten iliski disindada kaygili biriyim ozellikle buyuk degisikliklerde hep boyle oluyor sadece evlilikte degil hep sorgularim ben yeni ise girsem de ayni seyleri yapiyorum rahat edicem mi ? ortama alisicam mi ? vsss
Tamam ama yeni işe girmekle evlilik bir değil. Evlendiğin insanı tam anlamıyla özümsemez ve kabullenmezsen en ufak şeyde boşanma konusu gündeme gelir. Boşanmak da öyle ha deyince olan bir şey değil. Yeni iş sürecinde en kötü para alıyorum amaan deyip 1-2 aya çıkmayı düşünürsün. Bir bağlılığın olmaz. İkisi aynı şey değil. Evlenme işini şimdilik rafa kaldır derim.

ya ama tuhaf geliyor o zaman sevmedigim adamla nasil cinsellik yasayabiliyorum cunku kendimi iyi bilirim ben diger turli igrenirdim ben

ya ama tuhaf geliyor o zaman sevmedigim adamla nasil cinsellik yasayabiliyorum cunku kendimi iyi bilirim ben diger turli igrenirdim ben
Hiçbir şey hissetmiyor da değilsin. Cinsel uyumunuz ten uyumunuz vardır bunu hiç düşündün mü? Herşey sevgiyle olmuyor. S.ks biraz da ten uyumu ve arzulamak ile ilgili. Ama aşık değilsen adam için delirmiyorsan o yola girme.

Aman diyim sakın uzun süredir birlikteyiz, bu noktaya kadar geldik eşyalar alındı, aileler girdi araya, artık dönersem laf söz olur gibi düşüncelerle sakın evlenme. Hatta bak bundan iyisini mi bulacağım diye düşünüyorsan, aza kanaat ediyorsan sakın evlenme. Valla ne iyi erkekler var dışarda karısını el üstünde tutan. Ayrıca aşık olduğun bir adam olsa düşünsene mutluluğunu. Hem seni mutlu etmek isteyecek, elinden geleni yapacak hem sen aşıksın, çok seviyorsun. Yeme yanında yat izle İçine sinmeyen bir şeyler varsa iyi düşün.

Bence sen nişanlını sevmiyorsun. En fazla hoşlanıyor olabilirsin, bu düşüncelerin o yüzden. Çünkü gerçekten seviyor olsan bu kadar düşüncenin içinde boğulmazdın, hem kendinden hem nişanlından emin olurdun.

Söylediklerinize katılıyorum ama konu sahibinin problemi biraz daha farklı. Sizin bahsettiğiniz gibi karısını el üstünde tutacak erkeklere karşı güçlü bir çekim hissetmiyor çünkü orada acı yok. Annesi sevgisini göstermediği için hep onun peşinde koşarmış mesela. Yani konu sahibinin derdinin çözümü daha derinde yatıyor. Şuan birlikte olduğu kişiyi bıraksa, bir sonraki kişiye çoook âşık olsa, sebebi muhtemelen o kişinin kötü davranması olacak.

Sevmedigimi dusunmuyorum ya evet asik olmadigimi soyluyorum ama sevgi var bence ne bileyim onu kiskaniyorum en basidinden mesela bir yemek yapiyorum o yiyor ben seviniyorum cinsellik yasiyorum vsvs

Psikolog musunuz acaba siz bana cok iyi geldiniz de bende derdimi anlatmak istiyorum zaten asik olduklarimin hepsi serseriydi asla akli basinda birine asik olmadim ben babam bana cok iyi davranir mesela ama ben babami istemsiz terslerimbana kotu davrananan annemin ise pesinden giderim mesela su anki nisanlima karsida cekim hissetmedim hatta bazen bu bana neden surekli iyi davraniyor niye kavga etmiyoruz diyorum biraz terslese pesinden gidiyorum

evlenen her arkadaşım da ki aralarında sırılsıklam aşık olanlar da vardı hepsinde bu kaygılar oluştu sonuçta yepyeni bi düzen kuruyosunz bence gayet normal dallanıp budaklandırmaya gerek yok nişanlına da kaygılı olduğunu söyle ama yok aşktı mantıktı karıştırma absürt bi şey yok bence

bir sonraki kişiye çoook âşık olsa, sebebi muhtemelen o kişinin kötü davranması olacak.

Konu sahibi kendine kötü davranan birini aramıyor tersine kendisini seven ve aynı zamanda sağlıklı düzeyde onu kontrol edebilecek, gerektiğinde sınır çizen birini arıyor.
Nişanlısı bunları yapamıyor, adamın kendisine ait bir fikri yok gibi konu sahibinin her dediğini yapıyor. Adamın bu davranışları iyi gibi görünse de öyle değil. Tamamen ne yapacağını bilmediği için pot kırmamak için yapıyor.

Son düzenleme:
peki nisanlima nasil soyliyeyim beni nasil kontrol et sinir ciz diyeyim sizce ? zaten bunlari yapsa heralde sirilsiklam asik olabilirim mesela ama surekli her dedigimi yaptigi icin heycanlandirmiyor belkide

haklisiniz bilmiyorum yani illa sirilsiklam mi olayim anlamadim adami saglikli bir sekilde seviyorum diyeyim mesela takintili bir sevgim yok ona karsi kisacasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…