Evli ve çocukluyken 4 yıllık üniversite okumak çok istekliyim ama gözüm çok korkuyor

Yapamayacağınız bir şey yok, lakin sağlık alanı çocuksuz bekar insan için bile çookkk zor ve yıpratıcı. Başka ilgi alanlarınız yok mu? Eğitim, hukuk, ekonomi vs.

Yapamayacağınız bir şey yok, lakin sağlık alanı çocuksuz bekar insan için bile çookkk zor ve yıpratıcı. Başka ilgi alanlarınız yok mu? Eğitim, hukuk, ekonomi vs.
Malesef hic ilgim yok . Şuan okumaya devam etmemin sebebi bile sadece hemşirelik için

Merhabalar . İsteyen azmeden herkes kesinlikle başlamalı bir yerden. Ben 36 yaşındayım hemşirelik yazcam bu yıl. Evet bitince 40 olurum . Ama emeklilik yaşını 60 olarak düşünürsek bence azımsanacak bir fark degil :) benim de ikiz cocuklarim var 5 yaşında. Ayrıca kpss b de yaş sınırı yok. Sağlık sektörüne karşı sempatiniz varsa, insanlara yardımı, dertlerine dokunmayı seviyorsanız düşünmeden yazın derim..
Çok haklısınız çok teşekkür ederim mesajınız motive oldu bana. Bende kararlıyım dgs ye hazırlanıyorum seneye o sıralara inşallah bende oturacağım 😍

arkeoloğum
atanmak için 40 yaşında felsefe
şimdi sırf sevdiğim için coğrafya okuyorum
okumak için okursan zor ,sevdiğin içinse havada karada yaparsın

X