Evli erkeklere dikkat!!

sarxixzambak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
125
2
Kızlar size bir olay anlatacağım.umarım ders alırsınız yada çevrenizdekileri uyarırsınız.
Altını çizmek istiyorum.Olayların hepsi gerçek.
Bir bekar kız var çok kilolu bir erkekle tanışıp çıkmaya başlarlar.6 yıl geçer kız evlenme laflarını açmaya başlayınca adamın evli ve 2 çocuk babası olduğunu öğrenir.İlişkilerine devam ederler.Kızın babası vefat etmiş kız annesininde bilgisiyle çocukla çıkmaya devam ediyor.Kız bir gün hamile kalıyor adam eşini sevmediğini söylüyor ama hem eşini hemde kızı hamile bırakıyor.Kızla karısı neredeyse 1-1,5 ay arayla doğum yapıyor..Bu arada kız çok kilolu olduğu için hamile olduğu belli olmuyor.110-115 kg.civarındaydı.Mutfakta mermerin üzerinden yere atlayınca bebek 7 aylık doğmak zorunda kalıyor.Kendisini bilgi açısından fazla yetiştirmemiş ama gündür gezmedir en iyisini yapan bir aileydi.Kızın annesinin kızın hamile oluğundan haberi yok.Kız annesine arkadaşımız kına gecesi var diye gidiyor , gidiyor ama hastaneye.
kimsenin haberi olmadığı için kız tek başına doğum yapıyor.Tabi ne bebek kıyafeti almış yanına ne bişey.Baba adayı bunlara çarşıdan alıyor bişeyler.
Bebek 7 aylık olduğundan küvezde kalıyor 3-4 gün bebek.Kız annesine arkadaşının çeyizine yardım edeceğini söyleyip bebeği beslemeye gidiyor.

Bebeğin çıkmasına 1 gün kala annesine anlatıyor durumu annesi feryat figan.Sonra toparlıyorlar kendilerini başlıyorlar plan yapmaya kıza kayınvalidenlere git onlara kendini kabullendir diyor.1-2 hafta sonra oraya yerleşiyor kız.Hergün kavga bayramlarda kumasıyla birlikte oturuyorlardı kayınvalidesinde.anlaşamıyor ne kayınvalidesiyle ne kumasıyla..Topluyor tası tarağı geliyor annesinin evine.Alıyorlar bir yatakodası takımı adamda takılıyor bunun peşine.Tabi adamın eşide doğum yapıyor.Adam ne kızdan ne karısında vazgeçemiyor.Birgece karısında bir gece bu kızda kalıp böyle sürdürüyor hayatını.

Şimdi duydumda yeni birine takılmış adam.böyle de devam edecek sanırım

yanii dünyanin civisi ciiiiktiii.
ahlaksizlik diz boyu,iki tarafta bile bile yapmis .rezillik tam kelimesiyle.bügün tv de güzel bir laf duydum,

kadinlarin cinsel organi cezalandiriliyor,Kötü Kazen

erkeklerinkide mükafatlandiriliyor:nazar:, bunuda biz kadinlar yapiyoruz (erkektir).
:mymeka:
allahim birde tohumlarini dagita dagita gezmiyorlarmi,yazik osabilere

bu ne rezilliktir ya bide vazgeçmeyip o adamdan onuda peşine takıyor alalhım hiçmi kimse kalmamış başka onla devam edip ondan çocuk doğuruyor.
böyle olup bunları kabullenen hem cinslerimi kınıyorum bu gibiler yüzünden erkekler rahat rahat aldım yaptım başkasıda olur diyemez kadındır sussun yesin otursun diyor yazıktır ya yazıktır.
allahım sen ıslah eyle ne edep kaldı ne adap.

bence kadınların biraz akıllı olması lazım erkekler yapıyor marifetmiş gibi dolaşıyor kadınlarda bile bile kendini kullandırıyor hanımlar erkekler düşünmez biz düşünücez kendimizi tamam seviyoruz mutluyuz ama biraz mantıklı olalım nolur yaa yazık tek üzüldüğüm böyle konularda çocuklar onlara oluyo olan baştan öğrendikleri şey ahlaksızlık sonrada nereye gidiyo bu gençlik diyoruz,diyolar ne ekiyoruzki ne biçelim

bence kadınların biraz akıllı olması lazım erkekler yapıyor marifetmiş gibi dolaşıyor kadınlarda bile bile kendini kullandırıyor hanımlar erkekler düşünmez biz düşünücez kendimizi tamam seviyoruz mutluyuz ama biraz mantıklı olalım nolur yaa yazık tek üzüldüğüm böyle konularda çocuklar onlara oluyo olan baştan öğrendikleri şey ahlaksızlık sonrada nereye gidiyo bu gençlik diyoruz,diyolar ne ekiyoruzki ne biçelim

Kadınlar bazen akılları yokmuş gibi davranıyorlar salakça kendilerini kullandırıyorlar.Dün akşam yaprak dökümünü seyretmişsindir belki akılsızca davranmanın ,kendini kullandırmanın sonu malesefki ya aldatılma yada terk edilme.Kendimizi kullandırırsak değerimizi hiçbir zaman hiçkimse anlamaz.:1closedeyes:

erkeklerin mikropluğundan diyeceğim ama kadınlarda da suç var.hadi en başında bilmiyordun.öğrenince daha ne gezersin adamın peşinde.bırak evli adamdan kime hayır gelir.hayır gelse karısına gelir zaten karısını aldatmaz karısına bunu yapan her kadına yapar.

kizlarin cogu evlenmeden erkeklere güveniyorlar,ya önce nikah-dügün olsun,ondan sonra istedillerini yapsinlar,ama burda kiz suclu hamile kalmayi birakin iliski yasamasi hata,cünki erkeklerin cogu cinsellik icin dogru olmayi unutuyorlar lütfen o insanlara kanmasin kimse.dürüst erkekleri anlamak zor,masum olabiliyorlar kimi zaman,gerci annesi duydugu zaman engelleyebilirdi,uygun bir yaklasim bicimiyle.ben cevremdeki insanlari elimden geldigince dogruyu göstermeye calisiyorum.ben bu insanlara cahil diyorum.ve cevrede o kadar cok ki ve bu konu da o kadar cokta program yapiliyor.

2taraftanda ses cıkmadıgına gore 3.kadını da kabullenecekler demekkı.yuh yanııı.adamdakı arsızlıga bak.bır dakıka yuzune bakılmaz

insan 7sinde neyse 70indede odur, adam zaten beyinsizin teki, kizdada hic akil yokmus, Allah akil fikir versin

insan 7sinde neyse 70indede odur, adam zaten beyinsizin teki, kizdada hic akil yokmus, Allah akil fikir versin

sevgi cok güzel yazmisin sana katiliyorum canim sonunda serap özgüye gider cocugum babasini aramaya adam bakacak hepsiyle bas edmiyiyo kacip gidecek yazik ya:mymeka:

Allah kimseyi şaşırtmasın...yazık o bebeklerın ne suçu var yaa..buyuklerın hatalarının bedelını ne yazıkkı çocuklar çekiyor..

canım ya benimde bi arkadaşım vardı.çalışıyordu.1. eşinden boşanmıştı.o boşluk anında bir avukat beyle tanıştı.adamda 1. eşinden boşanmıştı.evlendiler ama adam bunla evliyken 1. eşinede gidiyordu.bahane hazır ondan olan oğlunu görmeye gidiyordu.arkadaş önce farkedemedi.neyse adam boşdurmamıştı bu arada arkadaşında 1 kızı vardı bundan.birgün yazlıktayken arkadaşadam netten tanıştığı kızı kaçırıp getirmiş ev falan tutmuş.arkadaşları arayıp arkadaşa haber vermişler.arkadaş ben kabul edemem kızı evine ailesine götür dedi.adam kızı götürdüm diye yalan söyledi.arkadaş bunu anlayınca ailesi kabul etmedi boşandılar.adam kızlada evlenmedi.arkadaş eşini seviyordu.kız kaçkere arkadaşı aradı sende gurur yok mu neden boşanmıyorsun diye adam meğer kıza evlenmemek için yalan söylemiş eşim boşanmıyor diye.adamın 1. eşi arkadaş bide kaçırdığı kız aynı sitede oturuyolardı.çok komik karşılıklı bermuda şeytan üçgeni gibi adam dizmiş hatunları:))
arkadaşda adam kızını görmeye geliyor diye adamı eve alıyordu.adam 3 hatun arasında paylaşılamıyordu.neyse arkadaşda ailesinin yanında adamla rahat olamıyordu.ailesi izin vermiyordu. sonradan öğrendim başka şehire tayin aldırmış.adamın 3 hatundan 3 çocuğu vardı.

X