evli bayanlar hangi marka tencereyi önerirsiniz?

hangi tencere markası daha iyi?

• karaca

OY: 7 13,7%
  • hisar

OY: 5 9,8%
  • tefal

OY: 21 41,2%
  • korkmaz

OY: 10 19,6%
  • ar yıldız

OY: 8 15,7%

• Ankete Katılan
    51

lepi

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
7.932
35
evli hanımlar sizler bilen ve deneyimli kişiler olarak hangi marka tencereyi kullanıyorsunuz memnun musunuz sorunlarınız ne oldu avantajları neler söyler misniz? bize de yardımcı olmuş olursunuz:1rolleyes:

Tatlım bu saydığın 5 marka benim tercihimde aynen ilk 5 e girer, ben ne yaparım bu 5 markanın içinde hangisi daha cazipse fiyat olarak onu tercih ederim :))

ben de tefal ve ördekçioğlunun var birde jumbonun var.tefal ve ördekçioğlununkiler teflon türü.kolay yıkanan ve oldukça haifler.jumbonun ki çelik ve daha ağır.yıkandıktan sonra üzerleri leke oluyor suyun kirecinden ötürü ama çelik tencere daha sağlıklı diyorlar.tefalin tencerelerinde sapları birbirine de takılıyor bu özelliği dolapta daha az yer kaplamasına neden oluyor..yardımcı olabildiysem ne mutlu..

ben teflondan ziyade çelik için soruyorum teflonda tefalin liderliği kesinlikle yadsınamaz:)
mesela ar yıldızı yeni duydum çok iyi diyorlar fiyatı da biraz pahalı tabi keza hisar falan da öyle ama makul olarak karaca ve korkmaz var korkmazda şikayetler duydum yoksa fiyat olarak korkmaz aralarında en uygunu görünüyor ama kullananlardan da bilgi alayım dedim:)

Tatlım bu saydığın 5 marka benim tercihimde aynen ilk 5 e girer, ben ne yaparım bu 5 markanın içinde hangisi daha cazipse fiyat olarak onu tercih ederim :))

bunların arasında çeyiz seti anlamında en uygun korkmaz gibi görünüyor fakat onda da bazı problemler oluşmuş diye duydum tabi tamamen duyum. bir de cam kapaklar kırılıyor mu diye merak ediyorum annemin evinde çelik kapak kullanıyoruz o yüzden cam kapakla ilgili bilgim yok:uhm:

karaca yı kullanıyorum, tavsiye etmem.

ben tefalin çelik tencere setini kullanıyorum kampanyalı uyguna aldım.almadan önce yukarıdaki bütün markaları hem internetten hemde magazalarından elime alarak baktım .aralarında pek bi fark yok.yani çelik tabanın altında 18-10 yazan birinci sınıf demek olanını alacaksın.tefalinkilerde aynı kalite var fakat bide tabanı hafifletilmiş.yani pek bi agırlığı yok.çeyizimden kalanlarda emsan dı.şuan kalitesi düştü isim devretti diyolar ama benim emsanlar çok güzel.hatta tefalden bile iyi diye bilirim sonuçta hemen hemen hepsi aynı ölçü.senin marka tercihin artık.:):)

Teflonda Tefal, çelikte de Jumbo kullanıyorum..Kesinlikle tavsiye ederim...

Teflonda Tefal öneririm çelik tencerede ise Hisar kullanıyorum memnunum.
Ama ben genellikle teflon kullandığım için çelik tencerelerimi pek kullanmıyorum.

aslında hangi markayı önermezsiniz deseydim EMSAN derdim
daha 2 yıl olmadı, nerdeyse bütün tencerelerin kapaklarındaki tutacakları çıktı
ve takılmıyor tekrar
tefallerim var,onlar da problem yok

çelik tencerelerim korkmaz memnunum.karacayı tavsiye etmemiş arkadaş katılıyorum kulpları ve kapak tutma yerleri dağıldı resmen.teflon kullanmadığım için birşey diyemem.teflonda da kullanan arkadaşlarım tefalden memnun.

Arkadaşlar konuya bakayım dedim benim konummuş oysaki:)
ben de aldım tencerelerimi sonunda Tefalden. Ben çok beğendim hem kulpları hem de kapak tutma kısmı entegre olduğundan asla kopmayacak ya da sallanmayacak. Şekli de çok moderne geldi bana bir de hafif ama adi bir hafiflik değil ben beğenerek aldım. ^lü güveç tipi küçük tencelerimde var onlarda mehtaptan.
Sonuçta artık tencere faslımı kapattım kaliteli şık olsun diye diye düşündüm durdum ama sonunda aldım darısı almayanların başına

çelik tencerede korkmazı markasını kullanıyorum çok memnunum
teflonlarda ise tefali kullanıyorum çok memnunum

sende tencerelerini güle güle kullan

çelik tencerede korkmazı markasını kullanıyorum çok memnunum
teflonlarda ise tefali kullanıyorum çok memnunum

sende tencerelerini güle güle kullan

saol canım sorunsuz olarak kullanamk herkese nasip olsun:1hug:

tefal teflonb tencerelerim var
ben çok memnunum yaklaşık 2 yıl olacak bi çizilme olmadı bişey olmadı
gönül rahatlığıyla makineyede atıyorum
memnun kaldım çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…