Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evli arkdaşlara:evlenince göğüsler büyüyor mu?

calimeros_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
216
1
42
hanımlar,
şuan sözlüyüm.
evlenince "vücuttaki hormonal değişimden ötürü ya da ellenmesinden:eek: kaynaklı göğüsler büyüyor" gibi şeyler duyuyorum. ne kadarı doğru ?
evli arkdaşlar genel olarak ne gibi değişimler yaşadı..
palavradan mı ibaret? bu konu açıldı mı bilmiyorum valla 12 sayfa topiclere bakamadım..

Yok cicim palavra falan degil tamamen gerçek 75 di 10 senede 90 oldu bir oğlum var ama bir ay emdi buna sebep koca bebek yani anlıcan :kedi:

valla bır yıldır evlıyım neredeyse ,hiç büyümedi .belkı cocuk olduktan sonra ,,

ama soyle bır durum var ,hiç bir yer ellenmeyle büyümez ki .

ayaklarıma ellesem dokunsam oksasam uzar mıyım ,kaydirigubbakcemile3

hiç sanmıyorum .

büyümez canım bu çok saçma zaten ancak hamileyken büyür oda çoğu arkadaş emzirme aşamasından sonra tekrar eski haline döndüğünü hatta bekarken daha büyük olupta emzirmeden dolayı daha küçülüp fos diye söndüğünü söyleyenlerde var o yüzden doğal yollarla büyütmeye çalış tabii üşenmezsen çünkü birçok şeye üşeniyorum!!

Yok cicim palavra falan degil tamamen gerçek 75 di 10 senede 90 oldu bir oğlum var ama bir ay emdi buna sebep koca bebek yani anlıcan :kedi:

SanmamCADIARZU..Ben de 10 senelik evliyim ve bir oğlu var ama ben bekarken ki ölçülerimi koruyorum..Kilom da bekarlık kilomdan 1 kilo fazla şu an..
Hoş büyümesine de gerek yok ayrı konu..-tatlicadiarzu-

Sizin 10 senede biraz fazla kilo artışınız olduysa ondan kaynaklı olmasın?:lepi:

ah keşke ama olduğu gibi duruyo :roflol:
bildiğim kadarıyla hamile kalınca büyüyor

Evet şeker, hamilelikte kilo artışı ve lohusalıkta sütten dolayı bayağı büyüyor ama emzirme döneminden sonra ve eski kilona döndüysen göğüsler de eski haline dönüyor..lülülülülülü

Ne büyümesi yav, evlenmeden önce portakal kadardılar şimdi limon gibilersengözlerimebaksanab

ama masajın etkisi çokmuş arkideşlersengözlerimebaksanab

X