Evlenmeme 1 ay var kızlık zarı takıntım oluştu ya kanamazsa diye psikolojim bozulur jinekolog da gitmek istemiyorum sizde de böyle takıntılar varmiydi

Zar önemli diyorum ben
Neden önemli olsun ki? Tamam çevren öyle düşünebilir ama sen değiştirmelisin düşünceni. Erkekler istediği gibi seks yaparken neden kadınlar kısıtlanıyor? Neden kadınların namusölçeri var da erkeklerin yok? Olaya böyle baksana

Tmm da bizim şöyle bişeyimiz var biz ilişkiye girsek evlilik dışı hamile kalabilme sorunumuz var ama erkekler ilişkiye girse onlarda hiçbir detayı yok bu sefer kızlık zarı olmazsa bütün kadınlar evlilik dışı hamile kalırlar çünkü herkes ben özgürüm der bu doğurup mahalleye atan kadınlar ne çocuğu evlilik dışı çocuğu yani anlatmak istediğim budur

E korunma diye bir şey var.

Bide günah diye bişey var canım
Erkeğe de günah. Onu diyorum işte erkek yaparken günaha sevaba takılmıyor. Kimse yargılamıyor. Ama kadın yapınca namussuz oluyor. Dini konuşma yasak ama şunu söylemeden geçemicem İslam'da kızlık zarı diye bir şey yok. Allah kadınlar evlenene kadar zarlarını korusun diye bir emir vermemiş. Zinaya yaklaşılmasın demiş ve bunu her iki cinsiyete söylemiş. Zar vs olayları bize başka kültürlerden gelen yobazlık.
Ayrıca olayın dini boyutu kişinin kendini ilgilendirir.

Ben kendi şahsıma söylüm eşim bir başkasıyla ilişkiye girse ona asla güvenmem yani benimde ilişkiye girmem eşim bana güvenmez
Ablacım senin dediğin şey zina oluyor. O konu ayrı. Ben olayın zar tarafındayım. Önemli vs değil onu anlatmaya çalışıyorum

1 olan eşin ,0 sensin tatlım:)yahu neyin kafasındasın Allah aşkına, kocan sana kimseyle yatmadım diye delil sunuyormuda sen takıldın buna.sen kendini biliyorsan sorun ne? baktın kan gelmedi rahat ve öz güvenli şekilde kocanla konuşursun.yok dr gidelim falan demeyeceksin heralde.bi rahat ol,anın tadını çıkar..

Reactions: pba
Sisttt dövüşmen sabahın köründe zar zarda zar kanda kan diye

Hem 1 ay geçmiş konu sahibi ne yaptı acaba

Evet kocam akraba biz beraber büyüdük kiminle konuşuyordu kimünle arkadaş çevresini tanıyorum kocam evlenmeden önce telefonu hep bendeydi ve biz severek evlendik hiç kız arkadaşı olmadı ve en sevdiği kişi benim ilk aşkıyım ben ona güveniyorum

ahahha ne kadar komik bir konu, izleyelim bakalım biraz. ama bu başlığı savunanlarla onların çocukları ve kan bağı olan kimselerle benim hiçbir akrabamı karşılaştırmasın Allah :) o kadar diyorum yani

Reactions: pba
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…