evlenmek isteyip şimdilik beklemek zorunda olanlar hep beraber dua edelim..

Kızlar o baştaki sıraya göre okuyalım uyar mı herkese nasıl olsa hepimize okuycaz

Yarenimi Gönderdim kaldı 300 gün nasıl geçecek bilmiyorum.. Sizler ne yaptınız 1 haftadır yoktum..
Gecicek hayrlisiyla düşünsene şimdiye kadar kac 300 gün geçirdin bu da geçicek sabırlı ve güçlü ol. Biz nabalm başladık dualara :)

Gecicek hayrlisiyla düşünsene şimdiye kadar kac 300 gün geçirdin bu da geçicek sabırlı ve güçlü ol. Biz nabalm başladık dualara :)
Geçmişi dönüp okumadım açıkcası, bakayım olmadı.. Kaç kişiyiz nasıl sıralandık ne yapıyoruz nereden başlıyoruz :)
Vallahi geçecekte bakalım nasıl geçecek..

Geçmişi dönüp okumadım açıkcası, bakayım olmadı.. Kaç kişiyiz nasıl sıralandık ne yapıyoruz nereden başlıyoruz :)
Vallahi geçecekte bakalım nasıl geçecek..
5 kisiyiz en baştaki sıraya göre hepimize okuycaz sırayla. Benden başladık canm hem sevgilimin hayırlı bir iş bulması hem evlenmemiz için 7 tane fetih suresi okuycaz. Cuma gününe kadar.
Sayılı gün çabuk geçirmiş canm geçsin hepsi unutulcak gülerek hatrlanilcak üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…