evlenmek isteyip şimdilik beklemek zorunda olanlar hep beraber dua edelim..

_eda555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2014
446
105
kızlar burdan birisi yazmıştı fetih suresini okumuş ve sonraki sene nişanlanmış. bende tek başıma okumak yerine hepimiz birbirimize gönülden dua edelim dedim. müslümanın müslümana duası kabul olurmuş

10 kişi olunca başlayalım her hafta sırayla birimize okuruz gerçekten gönülden isteyenler yazsın lütfen
fetih suresi 7 kez okunucak bide.. sabırsızlıkla bekliyorum kızlar :)

1. _ EBRU
2. UZAKMAWİ
3. SEGAZEL
4. qAMZE
5. _TUBA_21

Son düzenleme:
tamam canm seninde sevgilin askerde heralde takip ediyordum bikaç gündür allah tez zamanda kavuştursun inşallah
Aynen vallahi dualarada her zaman ihtiyacım var,açıkcası ben ilk defa denk geldim sana sanırım ama zamanla alışır gözüm iletine senindemi yarenin asker ?

Allah Yardımcınız olsun Canım .. Az bakalım yazanlara göre duruma bakıp dualarımıza başlarız.. Konunada ortak olmuş giibi hissettim kendimi
e ol canm nolcak :) başlarız gamzeyede yazdım o da gelir bekleriz bakalım 1 hafta kadar topanır inşallah

e ol canm nolcak :) başlarız gamzeyede yazdım o da gelir bekleriz bakalım 1 hafta kadar topanır inşallah
gelsin gelsin:) tamam canm ben pazartesiye kadar pek sık bakamasamda pazartesiden sonra her dk burada olurum ben gelene kadar toplanırsınız ınsallah ..

ekle balım ekle müzmin bekar olcm yoksa :) Allahım sen konuyu biliyosun amin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…