evlenmek için seni seveni seçer misiniz aşık olmasanız bile

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
evlenmek için seni seveni seçer misiniz aşık olmasanız bile

beni seveni seçmedim ben. hemde deli gibi seviyordu yaw taaa 2005 ten beriii 2 yıl ısrar ettiii ama olmaz dedim. çünkü sevmeyince ömür nasıl geçerkiii.

Beni seviyor diyede evlenmezdim heralde bir ömür nasıl geçer yahuu...??

benimde eşimle flörtüm sırasında bana deli gibi tutkun olan biri vardı.hayatta ben ne öyle bir sevgi nede öyle bir bağlılık görmedim.elde edemeyen bir erkek çabası ilk aşkı yaşaması ve daha bir sürü şey etken olmuş sanırım.
tam 3 yıl boyunca bana nefes aldırmadı.benimde ilgim kaymıştı ama eşimden uzaklaşmadım hiç.çünkü ben eşimi seviyordum.
ve seçemedim herşeyi göze alıp beni deli gibi seven birini seçemedim.güvenemedim kendime.pişman değilim ama ya onunla evli olsaydıum şu an ne tepki verirdi,kızarmıydı,kavga edermiydik die düşünmeden edemiorum.fisfisfis

ben beni seveni secicem sanırım
cunku asik olunan kisi nasilsa bana asik diye daha sonra gozunde degeri kalmiyor insanin

AHH AHH NE GÜZELDE DİOSUN
SEVECEĞİN İNSANI SEÇEBİLECEKSEN BRAVO SANA...
AMA UNUTMAAA....
GÖNLÜNÜ GÜN EDENİ SEVMEZZZ SEVDAAAA İSTER HEP ONU ÜZENİİİİİ

arkadaşım seni seveni seçmekten yanayım...çünkü bir bayan sevmese bile karşısındaki kişinin olumlu özelliklerini görünce sonradan sevebilir...ama bir erkeğin sevdiği için fedakarlık yapması bizim toplumumuzda çokta görülen bir durum olmadığı için seni seveni kaçırma derim..kaçırırsan sonra çok pişman olursun....

ben beni seveni secicem sanırım
cunku asik olunan kisi nasilsa bana asik diye daha sonra gozunde degeri kalmiyor insanin

birini bulmana sevindim karamsarlığın biter artık :)yerimseniben
ben de beni seveni seçerdim ..sonuçta benim sevdiğim beni sevmeyebilir ama beni seven biri varken ve bu sevginin gerçek olduğuna inanıyorsam onu seçmemem için bi sebep yokşakkıdı

yok seçmezdim..evlililk çok ciddi bi olay aşık olmadığım adamla evlenmezdim..ama önce bi ilişki yaşanacaksa sevmediğim halde kabul ederdim teklifini zamanla belki severim diye ki kendi ilişkimde de öyle oldu zaten..ama hemen evlenilcekse seçmezdim önce onu tanımak onu sevmek isterdim sonra evlenirdim

ben beni seveni sectim,,,,ben aşık değildim ona evlendiğimizde,,,ama şimdi çok seviyorum onu,kalbinin güzelliğiyle benim sevgimi kazanmayı bildi,,,

riske atamam,yukarda arkadaşLar yazmış sonradan sevdikLerini.aslında herşey nasip kısmet ama bi ömür geçiriLecek iyi düşünmek Lazım,ben evLenmezdimm....

BENİM SEÇİMİMDE ÖYLE OLDU İYİKİ ÖYLE OLMUŞ ÇÜNKİ KOCAMIN BANA OLAN AŞKI ONA AŞIK OLMAMA SEBEP OLDU ŞİMDİ DELİLER GİBİ SEVİYORUM KOCAMI ZATEN SEVDİGİNLE DEİL SENİ SEVENLE MUTLU OLURSUN DEMEZLERMİ HEPP......

SEVENLE MUTLU OLURSUN DEMEZLERMİ HEPP......[/B][/QUOTE]

kesinlikle a.s.

SEVENLE MUTLU OLURSUN DEMEZLERMİ HEPP......[/B]

kesinlikle a.s.[/QUOTE]

aşık oldugunda acı veriyor
zaten aci verdigi icin asik oluyorsun
zor olan daha cekici geliyor
erkekler icin de ayni sey var
diyoruz ya kacan kovalanir diye
erkekler kendilerine cok asik olana degil hep kacana asik olurlar ama elde ettikleri zaman da yavas yavas soner asklari
farkimiz burda iste, bizdeki ask kavusunca artar, onlarinki azalir
ya benim gece yarisi kafam daha cok calisio kesinlikle :p

Sevenle evlenirim.Çünkü seven saygıda duar.Bende zamanla severim elbet

Sizi seven insan sizi mutlu etmek için elinden geleni pek tabi olarak yapacaktır.Fakat sizin de sevmeniz gerekir eğer siz de sevmiyorsanız tek taraflı sevgi ile asla bir ömür geçmez bu benim şahsi fikrim tabiki.Ama ne olursa olsun sevdiğiniz ve sizi seven bir insan ile hayatınızı birleştirmeniz çok daha mantıklı olur bana kalırsa...Sevgilera.s.

benim sevdiğim kişi beni sevmiyorsa, elbette bana değer vereni seçerim..

seven mi sevdiğinmiCADIARZU
yıllarca bunun hesabını yaptım , sonunda beni seveni seçtim:asigim: mutlumuyum :asigim: ..
15 yılı devirdik allaha şükür. iki tane pırlanta gibi evlat acısıyla tatlısıyla 15 yıl ..
eşim'e bu 15 yıl için teşekkür ettiğimde bana dediği şey ;
--sana kalsa 15 kere boşanmıştık..:dilcikar:
valla haklı :1rolleyes: ne zor kadınım ben ya :1rolleyes:
beni sevmese çoktan depüğü yediydim:roflol::roflol:
ayy ben sonradan aşık oldum kocişimee :asigim::asigim:

severek evlendik.sevmediğim biriyle evlenmezdim.
evlilik hergün tozpembe olmuyor kötü olduğumuz günlerde sevmediğim bir insanı çekemezdim.
iki tarafta birbirini sevecek ve saygı duyacak bence böylea.s

bende beni seven birini seçerdim çünkü benim sevdiğim beni sewmedi hiç:KK43: zaten adam gibi biri zor bulunuyo :KK70:
Doğruya doğru

X