evlenmek ıcın hangi duaları uyguladınız sonuc alanlar kısa zamnda??

tavsıye edermısınız arkadaşlar?? tum bekarlar ısteyenler tez vakıtte evlensın

21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’ okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

canım bunu halis niyetini alarak okumanı kesinlikle tavsiye ederim..bu sayede evlilik yapan bir çok kişi tanıyorum..kesinlikle bunu yapmalısın..21 gün okunacagondan adet bitiminde hemen başlamalısın..

canım sagol bu hangı surenın bır bolumu acaba anlamı nedır?? 21 gun yapıp neye baslıyacagım sence

canım sagol bu hangı surenın bır bolumu acaba anlamı nedır?? 21 gun yapıp neye baslıyacagım sence

fetih ve nebe surelerinin birleşiminden oluşuyormuş. ilk ayetleri sanırım. istediğin her kapı açılır diyor genel manası. ben çok zaman önce duayı bitirdikten sonra 3. gün evlilik yolunda bir ilişki isteği aldımdenedim fakat olmadı. kuzenim bu dua ile suanda evli cocuk sahibi. hatta 20. günü tanışmışlardı Allahım yazacakya kısmet işte..bir arkadaşım nişanlandı..benim düşüncem dua inanç demek, inanıp yürekten isteyip hayılısını dilemek her şeyin.

tekrar yap hep iste dua et..neden hemen pes ediyorsunuzki..

Duayı yemek gibi görenler var yaptım tutmadı falan..duanın kabul olmaması mümkün değil dua boşa gitmez herşekilde kabul olur sadece biz sınırlı aklımız ve bilgilerimizle o duanın sayesinde neye kavuştuğumuzu ya da neyden kurtulduğumuzu bilemeyiz..

Benim teyzemde öyle okudum olmadı..hani hiçbirşey olmadı...tevekkülsüz insanların genelde ömür boyu dilekleri gerçekleşmiyor zaten bunu farkettim

aaa yeter ama sensin tevekkülsüz bu uygulamayı yaptım olmadı demek tevekkülsüzlük degil kes artık dünden beri dır dır dır.

aaa yeter ama sensin tevekkülsüz bu uygulamayı yaptım olmadı demek tevekkülsüzlük degil kes artık dünden beri dır dır dır.

Ağzını topla ben başka arkadaştan alıntı yapıp onunla konuşuyorum teyzemden örnek vermişim sana noluyor !!!!

Ağzını topla ben başka arkadaştan alıntı yapıp onunla konuşuyorum teyzemden örnek vermişim sana noluyor !!!!

o arkadaş bana konuştu sen agzını topla ALLAHa havale ediyorum seni günahmı aldın durdun dünden beri okumayı geç yapmışım tevekkülsüz benim kadar inançlı birine ayıp ya

o arkadaş bana konuştu sen agzını topla ALLAHa havale ediyorum seni günahmı aldın durdun dünden beri okumayı geç yapmışım tevekkülsüz benim kadar inançlı birine ayıp ya

Ne günah alması ya ne diyosun sen iyimisin??? Hakaret mi ettim küfür mü ettim dün o başlıkta birsürü kişi için konuşuldu üstelik yanlış anladıysan diye gönlünü almaya çalıştım cevap bile vermeye tenezzül etmedin..

Ben senden alıntı yapmışmıyım? Senin nickini kullanmışmıyım? O zaman işine bakıcaksın..

Üstelik tevekkül örneğini de teyzemden verdim çünkü gerçekten öyle bir insan..

Herkesin inancı kendine ayrıca bunu tartışmak bile komik..neyse iyi günler sana

düşüncelerine fazlasıyla katılıyorum. sayısal loto gibi görüyor bazı insanlar dileğini duayla taçlandırmayı. çok yanlış dua Allaha yakarış, sadece ondan isteyiş..bir gün vericek ama sen yeterince istemeyi ve inanmayı kaybetmeyeceksin..

sen dün 3 gün okuyalım diyenler almadı biz aramızda bölüştük duayı demişsin, şimdide böle diyince ben üstüme alındım.madem bana söylemedin ozaman kusura bakma kimseyle tartışmak gibi bir niyetim yok ,kalp kırmak istemem yanlış anladım sanırım.

Uğur koşarın kitabını okudunuz mu bilmiyorum ama orda çok saydırıyordu bu gibi insanlara :) "sen nasıl dua tuttu mu tutmadı mı diye düşünürsün sen Kimsinki Allahı deniyorsun?" Diyordu :)

Duanın kendisi zaten çok büyük bir enerji..ve duanın amacı da o iyi enerjiyi kendine ve kendi hayatına çağırmak..dua kadar iyi bir enerjiyi çağırıp "aaa tutmadı ama aaa bu da olmadı" diye düşünerek kötü enerjiyle tıkıyorsun yolunu..

canım ben bunu yapıyorum ama Kur'an ayetleri olduğu için abdest alsam daha iyi fakat ezberlediğim içinde abdestsizde okunabiliyor diye biliyorum senin bilgin varmı

21 taha suresini tavsiye ediyorlar..

bir hocaya gitmiş ablam benim için :) her sabah kalktığında hacet namazı kılıp 11 ayetel kürsi okusun demiş. 41 gün boyunca...

Ama Allah ne zaman nasip ederse gelir bulur, buna inanıyorum.. dualarım hayırlı bir evlilik yapmak için. ne kadar dua edersek o kadar sevap..

Allah (c.c) ; (Ey Muhammed!) De ki: “Duanız olmasa, Rabbim size ne diye değer versin! (furkan 77) buyuruyor.

Allah dünya da da ahirette de iyilik versin cümlemize..

amin

canım ben bunu yapıyorum ama Kur'an ayetleri olduğu için abdest alsam daha iyi fakat ezberlediğim içinde abdestsizde okunabiliyor diye biliyorum senin bilgin varmı

abdestli ya da abdesttsiz okunabilir diye biliyorum..ben de abdesttsiz okudum bunu yapan tanıdıklarımda aynı şekilde yaptı. ama abdest arınma gibi, tabi yapabiliyorsan daha da güzeldir muhakkak

bende öyle biliyorum canım hergün abdest alamayabiliyorum sağol canım

abdestli ya da abdesttsiz okunabilir diye biliyorum..ben de abdesttsiz okudum bunu yapan tanıdıklarımda aynı şekilde yaptı. ama abdest arınma gibi, tabi yapabiliyorsan daha da güzeldir muhakkak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…