evlenmek ıcın hangi duaları uyguladınız sonuc alanlar kısa zamnda??

nikim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2013
358
7
tavsıye edermısınız arkadaşlar?? tum bekarlar ısteyenler tez vakıtte evlensın

canım ben 4444 tefriciye ,1000 munciye, hacet namazı, mübin dualı yasin okumuştum. o zaman ramazandı cok geçmeden hayatımın aşkıyla tanıştım ve evlendim. rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. tabi öncelikle hayırlısını dileyin ille de o kişi girsin hayatıma demeyin.

Cnm bunu yaparken ne zamanda okumaliyiz??? Nazil uyguladin ne zamanlar okudun yazabilir misin?????

ne güzel.. maaşallah.. Allah bizede nasip eder inş. 1000 münciye ve yasini okuyayım bende..

bide taha suresi ni 21 defa okuyun diyorlar...

Cnm bunu yaparken ne zamanda okumaliyiz??? Nazil uyguladin ne zamanlar okudun yazabilir misin?????

ne güzel.. maaşallah.. Allah bizede nasip eder inş. 1000 münciye ve yasini okuyayım bende..

bide taha suresi ni 21 defa okuyun diyorlar...
vaktim oldukça okudum kızlar şimdide de bebegim olmuyor onun için yapıyorum rabbim kabul ederse

bende evlenmek için çok dua ettim halada ediyorum.görüştüğüm biri var seviyor muyum bilmiyorum bi çok seviyorummm bi yok olmasada olur diyorum.kafamda birsürü soru işareti var güvenemiyorum galiba ona .annemler bütün akrabalara söyledi böyle böyle yakında nişan var diye .Çok korkuyorum kızlar mutsuz olmaktan korkuyorum.aramızda 9yaş var.YALVARIRIM BANA DUA EDİN HAYIRLIYSA OLSUN HAYIRSIZSA HEMEN BİTSİNN

Sanki ben yazdim bunu..yaslarda ayni..ama bizde onun sevgisi var sadece.benimki son kurtulus gibi bisey artik..yas gidiyo ve anne olmak istiyorum..mantik olarak yaklasiyorum acikcasi.tek sorun o biraz tutucu bana gore burda anlasamiyoruz.bende ayni sekilde dua ediyorum hayirliysa olsun degilse hayirlisi ciksin diye..umarim hakkimizda hayirlisi olur..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benim görüştüğüm kişide aileside tutucu değil tam aksine bizimkiler daha tutucu :) bende çocukları severim ama görüştüğüm kişi o kadar seviyoki anlatamam :).Benim korktuğum şey ben şuanda doğduğum büyüdüğüm şehirdeyim burda bi kamu kurumunda çalışıyorum eğer olursa onun olduğu şehre nakil gidicem ,herkesi herşeyimi burda bırakıp yaa olmazsa diyorum ya anlaşamazsak nolacak ben geri mi gelicem öleyim ben daha iyi böyle bi durumda .Bikaç gündür aramız bozuk nerdeyse hiç konuşmuyoruz .bütün akrabalarım nişan olacak diye bekliyo olmazsa onlara açıklama yapmak zorunda kalıcam ona mı yanayım olmadığına mı yanayım bilmiyorum.HAKKIMIZDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUNNN.

Canim nasil duzelme gelisme var mi aranizda??bende 1 haftadir konusmuyorum.sonumuz hayir olsun..hayirliysa onlarla olsun degilse tez zamanda hayirli olanla karilasalim insallah...

canım aramız düzeldi diyemem.Bikaçgün küstük sonra barıştık ama benim çabalarımla ama en son cuma günü görüştük bu ikigünde sadece günaydın ve iyigeceler mesajları aldım n haftasonu gelecekti ama işi çıktı gelemedi .geldiğinde herşeyi konuşucam sonra karar vericem ALLAH HAYIRLISINI NASİP ETSİN .Ben bu adamı seviyorum galiba aramız bozuktu 1 hafta onu kaybedicem diye o kadar korktum ki .Beni seviyor mu sevmiyor mu bilmiyorum .seven insan sevdiğini arar bi sesini duymak ister bu beni aramıyo ya günde 1 kere arıyo yada 2 kere oda öyle uzun uzun konuşmuyoruz bi kaç dk.Zaten aramızın bozulma nedenide bu.işlerim çok yoğun diyo ama bilmiyorum akşamda mı vakti yok diyorum .işte böyle benim durumum sende nasıl durumlar?

Canm yine sen bilirsin tabi ama onceki iliskimde cabalayan isteyen hep ben oldum ve terkedildim.erkekler biraz pesinden kosmayi seviyor sanirim biz deger verince geri cekiyorlar kendilerini.ustune gitme bence.sevginin adi eziklik oluyo sonunda ben yasadim sen yasama.sonu cok aci cekiyor insan.bak hala atlatamadim.seven isteyen arar diye dusunuyorum bende.simdiki erkek arkadasim sozde cooook seviyodu ama hala aramadi..ben mi dusucem pesine 1kez yaptim o hatayi bi daha yapamiyorum iste ;( hayirlisi hakkimizda

canım doğru söylüyosun bende peşinde koşmak istemiyorum çabalayan taraf olmak istemiyorum ama gönlümede söz geçiremiyorum

canım doğru söylüyosun bende peşinde koşmak istemiyorum çabalayan taraf olmak istemiyorum ama gönlümede söz geçiremiyorum

Ne geliyosa basimiza kalbimizi dinledigimiz icin geliyo zaten.mantigimla yaklassaydim belki zamaninda terkedilmezdim.ama kismet degilmis napalim.sende arama birak merak etsin o kossun pesinden.o degil sensin degerli olan farkina varsin

canım benim doğru söylüyosun ama ben onu kaybetmek istemiyorum ben onla inatlaştığımda daha kötü oluyo herşey bir defa şaka yollu inatlaştım o zaman bile tartıştık bu konu yüzünden sonra barıştık.Kavga ettik bi hafta kadar küstük birbirimize yani tam anlamıyla küste değildikte sadece günaydın ve iyi geceler msjı attık birrbirimize,ama o dönemde ben çok ağladığımı biliyorum çünkü bitsin istemiyorum.Benim ondan beklediğim çok şey değil ki ne hediye ne başka bişey sadece daha fazla ilgisini bekliyorum hep bu yüzden tartışıyoruz benim afedersin tuvalete gidecek kadar bile vaktim yok diyo (bunu dediğinde beni sevmediğini bitirmek istediğini düşünüyorum) ama beni görmek için 2 günlüğüne ankaradan bulunduğum ile geliyo(bu durumda bu çocuk beni seviyo diyorum) ben bu çocuğu çözemedim seviyor mu sevmiyor mu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…